10.11.201916:25
Selver Tallinna meeskond. Foto: Facebook

Täna toimus Aadu Luukase karikavõistlustel üks kohtumine, kui veerandfinaali kordusmängus olid vastamisi Selver Tallinn ja esiliigasse kuuluv Eesti Maaülikooli meeskond. 3:1 (25:12, 25:18, 22:25, 25:21) paremuse pani maksma Selver, kes oli võitnud ka avamängu (3:0) ning pääses seega pooflinaali.

Selveri resultatiivseimaks kerkis 12 punktini (+4) jõudnud Devin Põlluste, 10 punkti kanti nii Denis Losnikovi kui Matej Šmidli arvele (efektiivsus vastavalt +3 ja +7). Selveri vastuvõtt oli 68%, rünnak 54%, blokiga saadi 7 ja serviga 6 punkti (vigu tehti servil 18).

Maaülikooli edukaim oli 13 punktiga (-1) Steven Meilus. Esiliigaklubi vastuvõtt oli 48%, rünnak 41%, blokiga saadi 4 ja serviga 5 punkti (servivigu tehti 15).

Poolfinaalis on Selveri vastaseks tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi, kes oli oma veerandfinaalis kahel korral parem esiliigaklubist Tallinna Ülikoolist.

Vaata kõiki tulemusi.

Aadu Luukase karikavõistlustel osaleb viis meistriliigaklubi ja kolm esiliigaklubi.

Aadu Luukase karika ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

Saaremaa VK - Tallinna Ülikool (esiliiga) 3:0, 3:0

Selver Tallinn - EMÜ SK (esiliiga) 3:0, 3:1

Aadu Luukase karika alumise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

TalTech - Est/Nor Kiili (esiliiga) 3:0, 0:0

Bigbank Tartu - Pärnu VK 3:0, 0:0

Karikavõistluste finaal toimub nii naistele kui meestele 29. detsembril Saku Suurhallis.