22.08.202013:50

Kolmapäeval toimus Arukülas Sinu Pood Cup segapaaridele, kui esikohta püüdis 14 võistkonda. Osalejaid loositi kolme alagruppi.

A-alagrupi võitsid täiseduga Ülle Olli ja Peep Vahar, teisena pääsesid edasi Anna Miilits ja Timo Raukas. B-alagrupi parimad olid Kai Jõemets ja Kristjan Kallaste, teine koht kuulus paarile Tiina Koolmeister ja Toomas Tampuu. C-alagrupis panid oma paremuse maksma Olga Bõstrova ja Silver Süld, teisena läksid edasi Mari Loorman ja Meelis Pikkpõld. Kaks parimat kolmanda koha omanniku, kes tagasid pääsu veerandfinaali, olid Marit Laidroo ja Kristo Meius ning Maarika Pärnasalu ja Kristo Metus. Veerandfinaalides panid oma paremuse maksma Olli ja Vahar, Jõemets ja Kallaste, Bõstrova ja Süld ning Miilits ja Raukas.

Poolfinaalis alistasid Jõemets ja Kallaste 22:20 tulemusega Olli ja Vahari ning Bõstrova ja Süld 23:21 Miilitsa ja Raukase. Kolmanda koha kohtumine kulges ühepoolselt, matšis panid oma paremuse maksma Olli ja Vahar, võttes 21:13 võidu. Finaalis näitasid paremat mängu Jõemets ja Kallaste, kes võtsid 21:15 võidu. Turniiri parimaks naismängijaks tunnistati Ülle Olli.

Üritust toetas Sinu Pood. Turniiri kohtunikud olid Aare Pärila ja Meelis Pikkpõld.