29.01.201919:45
Peetri Võrkpalliklubi (Foto: Harles Kiveste)

Naiste esiliigas tundis kahe kaotuse järel taaskord võidurõõmu tiitlikaitsja Peetri Võrkpalliklubi, mängides kolmes geimis üle tabelis kõrgemal paikneva Sparta.

Põhiturniiri esimeses ringis võõrsil Spartat 3:1 tulemusega võitnud Peetri Võrkpalliklubi oli parem ka eilses teises omavahelises kohtumises, mis toimus Peetri naiskonna kodusaalis. Avageimis vaid 16 punktiga piirdunud Sparta jõudis teises geimis 20 ja kolmandas 21 punktini, tunnistades seega Peetri 3:0 (16, 20, 21) paremust.

Kuuest mängust kaheksa punkti kogunud Peetri Võrkpalliklubi jätkab neljandal kohal, Sparta on seitsmest mängust kogutud 12 punktiga teine. Ühtlasi tagas Sparta kaotus põhiturniiri võidu Ülenurmele. 6. veebruaril võõrustab viiendat kohta hoidev VK Kramp N1 Peetri esindust.

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
28.jaanuar 2019 kell 19:15 Peetri Lasteaed-Põhikool Peetri VK Sparta 3:0 (16, 20, 21)
6.veebruar 2019 kell 19:30 Tallinna Heleni Kool VK Kramp N1 Peetri VK