20.12.201813:10
VK Kramp (Foto: Allan Mehik)

Naiste esiliigas jõudis kahe kaotuse järel taaskord võiduni Sparta, kes tõusis eduka mänguga koha võrra teiseks.

Eilses kohtumises ei suutnud kodupubliku ees mänginud VK Kramp N1 favoriit Sparta vastu geimivõiduni jõuda, kui geimides koguti vastavalt 20, 20 ja 19 punkti. Seega võttis 2017. aastal meistriks kroonitud Sparta kindla 3:0 (20, 20, 19) võidu.

Viiest mängust kolm võitnud ja 9 punkti saavutanud Sparta möödus turniiritabelis Gerardo's Toys/Neemecost, võttes sissse teise positsiooni. VK Kramp N1 jätkab kolme punktiga viiendal kohal. 13. jaanuaril kell 16.30 võõrustab esikohta hoidev Ülenurme tiitlikaitsja Peetri Võrkpalliklubi, keda põhiturniiri esimeses ringis võõrsil 3:0 tulemusega võideti. Peetri naiskond hoiab viie punktiga neljandat kohta.

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
19.detsember 2018 kell 19:30 Tallinna Heleni Kool VK Kramp N1 Sparta 0:3 (-20, -20, -19)
13.jaanuar 2019 kell 16:30 Tõrvandi Spordihoone Ülenurme Peetri VK