Sponsorlepingu allkirjastamine. Foto: Eneli Rohtla

Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur ja Super Skyparki eestvedaja Alar Kajari sõlmisid täna koostöölepingu, millega sai Super Skyparkist võrkpalli Kooliliiga eestvedaja ja nimesponsor.

Super Skyparki eestvedaja Alar Kajari: "Super Skypark alustas uues T1 kaubanduskeskuses aasta tagasi ja lapsed on meid väga hästi omaks võtnud. Me uskusime, et täisväärtuslikku lapsepõlve peab kuuluma rohkem aktiivset liikumist ja mängurõõmu ning soovime kaasa aidata, et see rõõm kanduks meie batuutidelt üle ka koolisporti."

EVF-i presidendi Hanno Pevkuri sõnul on Kooliliiga Eesti võrkpalli vundament, millele laotakse meie tuleviku saavutused ja õnnestumised. "On meeldiv, et Super Skypark paneb niivõrd olulisele ettevõtmisele õla alla ja aitame koos edendada koolides võrkpalli populaarsust. Loodan, et siit saab alguse ka pikaajalisem koostöö Super Skyparki ja EVF-i vahel," ütles Pevkur.

Võrkpalli Kooliliiga on võistluste sari, kus osaleb üle 200 kooli kokku enam kui 7000 õpilasega. Liigas osalevad 6.-9. klasside õpilased üle Eesti ja selgitatakse 15 maakonna ja 5 linna ( Tallinn, Tartu, Narva, Kohtla-Järve, Pärnu) paremad koolide võistkonnad. Novembris algava hooaja võita selgub kevadeks.

Super Skypark on jalgpalliväljakusuurune siseruumides kogupere meelelahutuskeskus, sh. Euroopa suurim batuudikeskus, neljakorruselise maja kõrgune ronimislinnak, elektrilised põrkeautod, käed-külge teaduskeskus ja sünnipäevatoad. Keskust koos vaaterattaga on käesoleval aastal külastanud juba üle poole miljoni piletiga külalise, olles seega Eesti enimkülastatud piletiga pere- ja turismiatraktsioon.

Kommenteeri uudist

Super Skypark annab võrkpalli Kooliliigale uue hoo