30.07.202014:10

Teisipäeval lõppenud Suvevolle kümnes hooaeg tõi kaheksa etapi jooksul Eesti erinevates paikades rannaliivale 1225 võrkpallisõpra.  

Kõige populaarsemateks mängupaikadeks osutusid Pirita 162, Võru 105, Tartu 99, Taebla 86 ning Kuressaare ja Paide 81 osalejaga. Märgatavalt kasvatas oma osalust sellel aastal Hiiumaa, kus käis mängimas 55 inimest

Nii naiste kui ka meeste esikolmiku selgitamisel oli konkurents väga tihe. Naiste üldvõidu saavutas Taeblas mänginud Ana Laura Kaasik, kes võitis kaheksast etapist kuus. Kaasiku kaheksa etapi kogusaldoks kujunes 106 punkti, mida oli nelja võrra enam kui Kuressaares mänginud Cristin Lepal ja kuue võrra enam kui Paides mänginud Gertrud Alatarel. 

Meeste seas kogusid Viljandis mänginud Riivo Rüütel ja Põlvas mänginud Kristjan Kuldmets võrdselt 100 punkti. Kuna Rüütel ja Kuldmets noppisid võrdselt neli etapivõitu, said üldvõitja määramisel otsustavaks teised kohad, mida oli Rüütlil ühe võrra enam. 98 punktiga tuli kolmandaks Taeblas osalenud Lauri Loorits. 

Auhindade kättesaamiseks võetakse võitjatega ühendust. Suvevollet aitasid korraldada Nivea ja VikingLine.

Peaauhinnana loositi kõigi vähemalt neljal etapil osalenute vahel (605 inimest) välja majutus koos spa ja õhtusöögiga Tartu V-Spas (6.-9. august) ning meeste rahvuskoondise mängude piletitega. Loosi võitis Berit Korindt, kes mängis nii Kloogarannal kui Pirital.

Kommenteeri uudist

Suvevolle tõi rannaliivale 1225 võrkpallisõpra