31.10.201716:05
Pallilahingu finaaletapp. Foto: Kukeke Klõpsutab

Eesti Võrkpalli Liidu ja Swedbanki koostöös toimuv koolivõrkpalli projekt Swedbank Pallilahing alustab õige pea oma teist hooaega. Võrkpalli Pallilahing on 1-3 klassi lastele kohandatud lihtne ja lõbus pallimäng.

Pallilahing sobib nii tüdrukutele kui poistele, sest mängus puudub füüsiline kontakt ja võitja otsustab osavus ning täpsus. Mängu eesmärgiks on saata pall ülaltsööduga üle võrgu nii, et see maanduks vastase väljakupoolele ning takistada püüdes palli maandumist oma väljakupoolele.

Kuni selle nädala lõpuni saavad kõik koolid end Pallilahingule kirja panna järgneval aadressil: <http://www.volley.ee/swedbank-pallilahing?l=est> http://www.volley.ee/swedbank-pallilahing?l=est

Tänu heale koostööle Swedbankiga saab iga pallilahingul osalev kool kingituseks kolm Mikasa koolivõrkpalli. Samuti premeeritakse pallidega etappide korraldajaid.

Eelmisel aastal osales projektis ligi 1000 last üheksast maakonnast, finaaletapil mängis 19 poiste ja 19 tüdrukute võistkonda.
Kogu Swedbank Pallilahingu info, juhendid jms on kättesaadav siit: http://www.volley.ee/swedbank-pallilahing?l=est

Käesoleva nädala lõpuni saab registreerida ka Eesti Koolispordi Liiduga koostöös korraldatavatele Miniliiga ja Kooliliiga turniiridele, vastava info leiab siit: http://www.volley.ee/koolivorkpall?l=est

Kommenteeri uudist

Swedbank Pallilahing alustab teist hooaega!