01.12.201915:00
TalTech/Tradehouse (Foto: skduo.ee)

TalTech/Tradehouse loovutas naiste Eesti meistrivõistlustel Famila/Võru Võrkpalliklubile ühe geimi, kuid vaatamata sellele jätkatakse täiseduga.

Kaks esimest geimi kodusaalis mänginud Võru esindusele midagi head ei tõotanud, kui avageimis koguti 15 ja teises vaid 10 punkti, kuid kolmandas geimis mängiti favoriit TalTech 25:22 tulemusega üle. Põnevust jagus ka neljandasse geimi, mis lõppes TalTechi 25:21 paremusega. Seega läks Tallinna võistkonanle kirja 3:1 (15, 10, -22, 21) võit.

Mängukoormust ühtlaselt jaotanud TalTechi poolel käisid väljakul 13 mängijat, kellest parimana kogus Merilin Paalo 13 punkti. Oktoobrikuu parim mängija Kristel Moor assisteeris 12 punktiga. Haide Haring tõi koduvõistkonnale 17 punkti.

Ainsana kaotuseta jätkav TalTech/Tradehouse on võitnud kõik viis kohtumist, Famila/Võru Võrkpalliklubil on kolmandana koos kaks võitu ja kolm kaotust. 4. detsembril kell 17.30 võõruatb ainsana kõik mängud kaotanud Tallinna Ülikool teisel kohal paiknevat Tartu Ülikool/Bigbanki.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.