08.12.201918:00
TalTech/Tradehouse blokis (Foto: skduo.ee)

Naiste Balti liigas käisid täna väljakul kaks Eesti võistkonda. Turniiritabeli liider TalTech/Tradehouse saavutas võidu, Audentese SG/Noortekoondis pidi leppima kaotusega. 

Eile Riia Võrkpallikoolilt hooaja esimese kaotuse saanud TalTech/Tradehouse naasis taaskord võitude teele, võites võõrsil 3:0 (20, 13, 22) tulemusega Jelgava/LLU võistkonna. TalTechi poolel oli parimas hoos oktoobrikuu parim mängija Kristel Moor, kes tõi 19 punkti ja jäi kolmeteistkümnega plussi. TalTechi kaheteistkümnest blokipunktist pooled kogunud Mari Loorman lõpetas mängu 13 punktiga. Kui eilses kaotusmängus oli TalTechi rünnakuefektiivsus vaid 21%, siis täna näidati 34-protsendilist efektiivsust. Jelgava esindus realiseeris rünnakuid 27-protsendiliselt. 

Hooaja avamängus edukas olnud Audentese SG/Noortekoondis on seejärel pidanud vaid kaotustega leppima, kui täna võeti vaatamata südikale partiile vastu seitsmes järjestikune kaotus. Tugevuselt kolmandas eurosarjas osalev Riia Võrkpallikool mängis meie võistkonna üle 3:1 (12, -22, 13, 23) tulemusega. Eva Liisa Kuivonen ja Maren Mõrd kogusid külaliste poolel 11 punkti, Ragne Rahuoja lisas 5 punkti. Audentese SG/Noortekoondisele ei võimaldanud paremat tulemust kesine rünnakuefektiivsus, mis oli vaid 13%. Kodusaalis mänginud Läti naiskond lahendas rünnakuid 25-protsendiliselt. 

TalTech/Tradehouse'il on kaheksa mänguga koos 22 ja Riia Võrkpallikoolil üheksa kohtumisega 21 punkti, Tartu Ülikool/Bigbank on kolmandana kogunud 18 punkti. Viis punkti noppinud Audentese SG/Noortekoondis on kaheksas. Naiste Balti liiga jätkub 13. detsembril. 

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Kommenteeri uudist

TalTech naasis võitude teele, Audentese SG/Noortekoondisele järjekordne kaotus