01.11.201919:45
TalTech/Tradehouse (Foto: skduo.ee)

Naiste Eesti karikavõistlustel selgus täna teine poolfinalist, kui veerandfinaalseerias läksid teistkordselt vastamisi TalTech/Tradehouse ja Tallinna Ülikool. Sarnaselt avavaatusele võttis ka korduskohtumises võidu TalTechi naiskond. 

Eile võõrsil Tallinna Ülikooli 3:0 (20, 16, 16) tulemusega võitnud TalTech/Tradehouse loovutas tänases koduväljakul toimunud teises mängus TLÜ-le 21, 13 ja 14 punkti, jõudes kindlalt nelja parema hulka. 

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 12 punktiga Merilin Paalo (+9), kes realiseeris rünnakuid 48-protsendiliselt (21-st 10). Kaotajate edukaimaks tõusis 10 punktiga Johanna Maar, Janely Simenson-Plakso lisas 9 punkti. 

TalTech/Tradehouse pallingu vastuvõtt oli 53% ja naiskond näitas rünnakul 37-protsendilist täpsust. Tallinna Ülikool jäi hätta nii pallingu vastuvõtul kui rünnakul. Pallingud said külalised kätte 29-protsendiliselt ja endale lasti lüüa seitse ässa, rünnakul oli naiskonna õnnestumise protsent vaid 25. Blokipunkte kogusid mõlemad naiskonnad kuus, pallinguässasid lõi TLÜ vastasest nelja võrra vähem ehk 3. 

Poolfinaalis läheb TalTech/Tradehouse vastamisi kas Famila/Võru Võrkpalliklubi või esiliigas mängiva Gerardo's Toys Neemecoga, kes avavad seeria laupäeval kell 16.30 Tallinna 32. Keskkoolis. Teisel tabelipoolel on koha poolfinaalis taganud tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank, kes ootab vastast paarist VK Kramp N1 ja Audentese SG/Noortekoondis. Avamängu võitis 3:0 tulemusega Audentese SG/Noortekoondis, seeria teine mäng on kavas 6. novembril kell 19.30 Tallinna Heleni Koolis. Kramp osaleb sarnaselt Gerardo's Toys Neemecole esiliigas. 

 

Karikavõistluste ajakava on nähtav SIIN ja tulemused SIIN

Kommenteeri uudist

TalTech/Tradehouse edenes kindlalt poolfinaali