31.10.201919:45
TalTech/Tradehouse (Foto: skduo.ee)

Tallinna Ülikooli ja TalTech/Tradehouse`i neljapäevase kohtumisega sai alguse naiste karikavõistluste teine veerandfinaalseeria, mis sarnaselt ülejäänutele koosneb kahest vastasseisust. Avamängus üllatust ei sündinud.

Tänavuse hooaja naiste karikavõistluste avavaatus leidis aset 22. oktoobril, kui Audentese SG/Noortekoondis võitis esimeses veerandfinaalmängus 3:0 tulemusega esiliigas palliva VK Kramp N1 võistkonna. Samad naiskonnad kohtuvad uuesti 6. novembril Tallinna Heleni Koolis.

Tänases kohtumises loovutas favoriit TalTech võõrsil peetud mängus Tallinna Ülikoolile avageimis 20, teises 16 ja kolmandas 16 punkti, võttes seega koduvõistkonna üle kindla 3:0 (20, 16, 16) võidu. Kadi Kullerkann tõi võitjatele 12 ja Eliisa Peit 11 (+10) punkti. Võõrustajate poolel kogus Janely Simenson-Plakso 12, Johanna Maar 11 ja Karmen Viinapuu samuti 11 punkti.

Kordusmäng on kavas juba reedel kell 18.30 TalTechi Spordihoones. Nimetatud paari võitja kohtub poolfinaalis kas Famila/Võru Võrkpalliklubi või esiliigas osaleva Gerardo's Toys Neemecoga. Teisel tabelipoolel on koha poolfinaalis kindlustanud tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank, kellele tuleb vastu kas Kramp või Audentese SG/Noortekoondis.