06.06.201713:25
Premium 7 Cup 2014 avapäev

Nädalavahetusel stardib Tartu raekoja platsil kodune tugevaim rannavõrkpalli sari, mille esimesest etapist võtab osa ka Gerardo´s Toys rannavollepaar Kusti Nõlvak ja Mart Tiisaaar.

Meie esipaarile pakuvad teiste seas konkurentsi aastaid koduses karikasarjas kõrgeid kohti noppinud Karl Jaani ja Rain Raud ning Maksim Petrov ja Aleksei Povjakel, eelmise aasta Eesti meistrivõistluste hõbemedalistid Mihkel Tanila ja Kaspar Pomerants ning Oliver Venno vend Olari ja Martti Juhkami. Lõunanaabritest väisavad Tartu etappi Läti saalikoondise libero Ingars Ivanovs ja lõppenud hooajal Prantsusmaa meistrisarjas paremuselt teise punktiskoori kogunud Hermans Egleskalns.

Naisteturniiril asuvad teiste seas võistlustulle valitsevad Eesti meistrid Heleene Hollas ja Liisa Soomets, hõbemedalist Juudit-Kure Pohhomov, kes sel korral on paaris Kertti Külmaga ning Mari-Liis Graumann ja rahvusnaiskonna libero Kristi Nõlvak.

Küll pole osalemisnimekiri aga lõplik, sest registreeuda saab täna kella 23:59ni järgnevatel linkidel: meesteturniiri registreerimine, naisteturniiri registreerimine.

Kokku koosneb rannavolle karikasari tänavu kuuest etapist, kulmineerudes 4. ja 5. augustil Kuressaare keskväljakul toimuvate Eesti meistrivõistlustega. Täpsemat infot sarja kohta saab aadressilt http://www.volley.ee/rannavolle-karikasari?l=est ja rannavolle Facebooki leheküljelt https://www.facebook.com/eestirannavolle/?fref=ts.

Rannavolle karikasarja ametlik meediapartner on Delfi, kes vahendab iga etappi alates poolfinaalidest otseülekandena, joogipartner Värska Vesi ja transpordipartner DSV.

 

Rannavolle Karikasari 2017 kalender:

10.06-11.06 Premium 7 Cup – Tartu Raekoja plats.

17.06-18.06 Danpower Cup – Võru Tamula järv

8.07-9.07 Nathan Cup – Pärnu rand

15.07-16.07 Värska Vesi Cup – Paide keskväljak

29.07 Sportlandi Rannakuningas ja rannakuninganna – Võsu (Rannafest)

4.08-5.08 TradeHouse Cup – Kuressaare keskväljak (Eesti meistrivõistlused)

 

Kommenteeri uudist

Tänasega lõppeb Premium 7 Cup-ile registreerumine