04.12.201919:55
Tartu Ülikool/Bigbank (Foto: skduo)

Tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank saavutas naiste Eesti meistrivõistlustel ühe kaotuse kõrvale neljanda võidu, kui kolmes geimis oldi paremad ainsana võiduta jätkavast Tallinna Ülikoolist.

Kodusaalis mänginud Tallinna Ülikool kogus avageimis 14 ja teises 17 punkti. Ka kolmandas geimis võõrustajad tartlannadele vastupanu osutada ei suutnud, kui Tartu esindus saavutas 25:12 paremusega 3:0 (14, 17, 12) võidu. Kohtumise statistika kättesaadav ei ole. Seega jäi Tallinna Ülikool põhiturniiril Tartu võistkonna vastu geimivõiduta, leppides oktoobris samuti 0:3 kaotusega.

Teisel kohal jätkaval Tartu Ülikool/Bigbankil on kirjas neli võitu, esikohta hoidev TalTech/Tradehouse on võitnud kõik viis mängu. Tallinna Ülikoolil on viiendana kirjas viis kaotust. Naiste Eesti meistrivõistlused jätkuvad 12. jaanuaril, kui kolmandal kohal paiknev Famila/Võru Võrkpalliklubi võõrustab Tallinna Ülikooli.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.