26.01.202017:00
EVF karikavõitja Spordiklubi Tats Kiili

Pühapäeval Kuressaare Spordikeskuses lõppenud kuni 18-aastaste poeglaste EVF karikavõistluste I finaalturniiril saavutas esikoha Spordiklubi Tats Kiili. Järgnesid Saaremaa Spordikool ja Selver Tallinn Spordikool I.

Reedel alanud turniiril võitsid nii Spordiklubi Tats Kiili kui Saaremaa Spordikool viiest mängust neli ja kogusid võrdselt 12 punkti. Seega otsustas kuldmedali saatuse üldine geimide suhe, mis Tatsil oli 13:3 ja Saaremaal 13:6. Selver Tallinn Spordikool I teenis kolme võiduga pronksmedali, Olerex/Veski Mati Tartu oli samuti kolme võiduga neljas. Selveri poeglastele tagas pronksmedali punktide võrdlus, kui Selver kogus 9 ja Tartu 8 punkti.

Neemeco/Gerardo's Toys/Kohila vald lõpetas turniiri ühe võidu ja viienda kohaga, võiduta jäänud Võru Spordikool jäi kuuendaks.

Parimad mängijad: Martin Voit (Spordiklubi Tats Kiili), Gerdo Pool (Saaremaa Spordikool), Jan Stog (Selver Tallinn Spordikool I) ja Richard Murak (Olerex/Veski Mati Tartu). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN ja tulemused SIIN

Tänavusel hooajal on B-vanuseklassi poeglapsed juba korra omavahel kohtunud, kui novembris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha Spordiklubi Tats Kiili I. Teise koha saavutas Selver Tallinn Spordikool I ja kolmanda koha Olerex/Veski Mati Tartu

3:1 (23, -18, 17, 21)
11. L 25.01.2020 17:00 Spordiklubi Tats Kiili - NeemecoGerardosToys/Kohila v 3:0 (13, 19, 18)