12.02.202012:30

Eesti Võrkpalli Liit viib koostöös Soome firmaga Gamesaver OY 14.-16. veebruaril Võrus toimuval U16 tütarlaste esimese ja poeglaste teise finaalturniiri ajal läbi uudse mängude liveskoori ning otsepildi jälgimise pilootprojekti.

Gamseaver OY esindaja, endise tippvõrkpalluri Sami Heikkiniemi sõnul pakub nende firma juba praegu Soomes liveskoori, statistikat ja mängude otsepilti lisaks võrkpallile ka teistel spordialadel. Firma ambitsiooniks on samasuguse teenusega turule tulla ka Eestis.

Pilootprojekti raames on Eesti võrkpallisõpradel käesoleva nädala jooksul võimalik tutvuda Soome noortesarjades toimuvaga videopildi ja statistika vahendusel ning elada kaasa 14.-16. veebruaril Võrus toimuvale U16 tütarlaste esimesele ja poeglaste teisele finaalturniirile.

Selleks, et osaleda pilootprojektis ja näha pakutavate mängude otseülekandeid ning statistikat, registreerige ennast Gamesaveri keskkonna kasutajaks ja nautige mängu.

Kuni 16. veebruarini on keskkonnaga tutvumine tasuta. Juhul, kui EVF ja Gamesaver liiguvad pilootprojektist edasi koostöö uuele tasandile, maksaks kuuajane Gamesaver äpi kasutamise õigus 7.90 eurot.

Registreeri ennast tasuta Gamesaveri pilootprojektil osalejaks SIIN

Kommenteeri uudist

Testime nädalavahetusel otseülekandeid U16 finaalturniiridelt Võrus