01.12.201913:10
Tartu Ülikool/Bigbank (Foto: skduo)

Naiste karikavõistluste esimene finalist on kolmandat järjestikust tiitlit püüdev Tartu Ülikool/Bigbank, kes poolfinaalis lülitas konkurentsist Audentes SG/Noortekoondise. Teise finalisti selgitavad Tallinna klubid.

Esimeses poolfinaalmängus vaid 45 punkti kogunud Audentes SG/Noortekoondis osutas tänases korduskohtumises Tartu võistkonnale suuremat vastupanu, kuid geimivõiduni kodusaalis mänginud Audentes SG/Noortekoondis sarnaselt avavaatusele ei jõudnud. Tund ja 10 minutit kestnud kohtumine lõppes külaliste 3:0 (12, 18, 23) paremusega.

Võitjate resultatiivseim oli Renate Pikk, kes kogus 16 punkti. Ingris Suvi aitas tartlannasid 10 punktiga. Võõrustajate ridades märgiti Eva Liisa Kuivoneni kontosse 9 punkti, Kätriin Põld ja Ragne Rahuoja lisasid 8 punkti.

Võitjad olid edukamad nii pallingu vastuvõtul kui rünnakul, jäädes vastuvõtul peale protsentidega 50-47 ja rünnakul 45-31. Märkimisväärne erinevus tekkis ka servil, kus külalised saavutasid 16 ja võõrustajad 9 punkti. Blokipunkte kogunes võitjatele 6 ja kaotajatele 5.

Teises poolfinaalpaaris kohtuvad TalTech/Tradehouse ja Gerardo`s Toys/Neemeco mängivad esimest korda 12. detsembril kell 19 Tallinna 32. keskkoolis, teistkordselt minnakse vastamisi 17. detsembril kell 19.30 TalTechi Spordihoones. Finaal toimub 29. detsembril Saku Suurhallis.

Karikavõistluste ajakava on nähtav SIIN ja tulemused SIIN

Poolfinaalide ajakava ja tulemused:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
30.november 2019 kell 12:00 Tartu Ülikooli Spordihoone TÜ/Bigbank Audentes SG/Noortekoondis 3:0 (17, 20, 8)
1.detsember 2019 kell 12:00 Audentese Spordikeskus Audentes SG/Noortekoondis TÜ/Bigbank 0:3 (-12, -18, -23)
12.detsember 2019 kell 19:00 Tallinna 32. Keskkool Gerardo's Toys/Neemeco TalTech/TRADEHOUSE Live-skoor
17.detsember 2019 kell 19:30 TalTech Spordihoone TalTech/TRADEHOUSE Gerardo's Toys/Neemeco Live-skoor