14.01.201912:40
Ülenurme (Foto: skduo.ee)

Naiste esiliigas liigub põhiturniiri võidu suunas Ülenurme, kes pühapäeval mängis üle tiitlikaitsja Peetri Võrkpalliklubi.

Kodupubliku toetust nautinud Ülenurme loovutas esimeses geimis Peetri esindusele 22 ja teises 17 punkti. Kolmandas geimis olid omakorda 25:23 tulemusega paremad külalised, vähendades nii kaotusseisu minimaalseks. Otsustavat viiendat geimi siiski vaja ei läinud, kui võõrustajad võitsid neljanda geimi kindla 25:16 ja kogu mängu seega 3:1 (22, 17, -23, 16) ülekaaluga. Põhiturniiri esimeses ringis jäi Ülenurme võõrsil peale 3:0 resultaadiga.

Turniiritabeli juhtpositsiooni kindlustanud Ülenurme on kuue mänguga kogunud 15 punkti, Sparta järgneb ühe vähempeetud mängu juures 9 punktiga. Gerardo's Toys/Neemecol on kolmandana kirjas seitse, Peetri Võrkpalliklubil neljandana viis ja VK Kramp N1-l viiendana kolm punkti. Neljapäeval sõidab Gerardo's Toys/Neemeco külla Spartale.

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
13.jaanuar 2019 kell 16:30 Tõrvandi Spordihoone Ülenurme Peetri VK 3:1 (22, 17, -23, 16)
17.jaanuar 2019 kell 20:00 Sparta Spordihoone Sparta Gerardo's Toys/Neemeco