2020 on liigaasta, mis tähendab, et tänavu veebruaris on meile antud üks lisapäev. Kuidas kasutad sina seda kingitust? Võrkpallisõbrad üle Euroopa kutsuvad üles tähistama 29. veebruari võrkpalli mängides!

Eelmisel liigaastal neli aastat tagasi tuli Euroopa Võrkpalliliit CEV välja algatusega #1DayMore4Volleyball, millega kutsuti võrkpallisõpru üles tähistama 29. veebruari võrkpalli mängides. Üleskutse sai tookord väga positiivse vastuvõtu, 2016. aastal käis kampaania raames võrkpalliväljakutel peaaegu 50 000 inimest, peeti 4500 mängu 551-s erinevas mängupaigas. Osalejate hulgas olid lisaks amatööridele, noortele ja vanadele, ka näiteks Itaalia ja Poola meeste istevõrkpalli koondised, mängiti üle terve kontinendi Venemaa Kaug-Idast kuni Gibraltarini.

Esimese korra positiivne kogemus julgustas CEV-i ka sel aastal projektiga jätkama.
Ja kuna Eesti on võrkpallimaa, siis kutsub ka Eesti Võrkpalli Liit kõiki koole, treeninggruppe ja sõpruskondi aktsiooniga ühinema ning korraldama selle aasta 29. veebruaril võrkpalliturniir või lihtsalt üks tore võrkpallimäng.
Registreeri oma üritus CEV-i ametlikul #1DayMore4Volleyball lehel https://1daymore4volleyball.cev.eu/eventregistration

CEV on osalejatele välja pannud erinevaid auhindu, parimaid hinnatakse 5-s kategoorias:
1) Suurim osalejate arv,
2) Kõige originaalsem üritus,
3) Parim üritus koolis,
4) Kõige pikem punkt,
5) Sotsiaalmeedia auhind parima foto eest.
Täpsema info CEV-i kampaania kategooriate ja auhindade kohta leiab https://1daymore4volleyball.cev.eu/organiser

Eesti Võrkpalli Liit (EVF) premeerib omalt poolt koole, kes otsustavad kampaanias kaasa lüüa. Kategooriaid on 2:
1) Parim või originaalseim üritus koolis;
2) Vaimukaim sotsiaalmeediapostitus teemaviitega #1DayMore4Volleyball

Selleks, et EVF saaks parimad välja selgitada tuleb info oma ürituse kohta saata (lisaks CEV-i lehel registreerimisele) ka aadressile info@volley.ee.
Auhinnaks on mõlemas kategoorias 5 Mikasa koolivõrkpalli palli + 10 vabapääset Eesti võrkpallikoondiste Euroopa Liiga kodumängudele juunikuus Tartus. Parimate väljaselgitamiseks moodustatud žüriisse kuuluvad rahvuskoondiste kaptenid Julija Mõnnakmäe ja Kert Toobal.

Hetkeseisuga on selle aasta ürituseks registreerunud peaaegu 140 000 mängijat peaaegu 10 000 mänguks 2200-s erinevas mängupaigas.
Näitame Euroopale, et #eestionvõrkpallimaa!

Kommenteeri uudist

Üleskutse kõigile võrkpallisõpradele! Tähistame liigaasta lisapäeva võrkpalli mängides!