03.12.201917:15

Võrkpalli Kooliliiga kannab sel aastal Super Skyparki võrkpalli Kooliliiga nime, mis tähendab noortele võrkpalluritele lisaks osalemisrõõmule ja võistlusemotsioonidele ka palju vahvaid auhindu! 

Registreerimine: Registreerimine võistlustele toimub läbi maakonna spordiliitude. Võistluste toimumisajad leiab siit: http://www.volley.ee/koolivorkpall?l=est

Kooliliiga projektijuht Laura Rogenbaum kutsub kõiki lapsi Pallilahingus, Miniliigas ja Kooliliigas osalema. "Just nendelt võistlustel saavad lapsed oma esimese võistluskogemuse ja emotsiooni, et võrkpall on lõbus ja võistkondlik mäng. Sel aastal on tänu Super Skyparkile ka eriti uhked auhinnad, mis peaks igale mängijale ja ka õpetajatele ning treeneritele ekstra motivatsiooni lisama," sõnas Rogenbaum ja selgitas, et osalema on oodatud nii EVFi litsentsiga kui ilma litsentsita lapsed. "Kooliliiga võistlusel võivad osaleda kõik mängijad, nii litsentsiga kui ka ilma. Ilma litsentsita mängijatele on kevadel eraldi veel üks turniir - kooli rahvaliiga festival. Seega ootame rohket osavõttu üle Eesti," lisas ta.

    • Iga Pallilahingu, Miniliiga ja Kooliliiga võistlusel osaleja saab tasuta pääsme Super Skyparki batuudi- ja mängukeskusesse!
    • Võitjatele on auhinnaks Super Skyparki grupikülastus, mis sisaldab batuudikeskuse ja teaduskeskuse SkyLab külastust, sõitu vaaterattal ning pizzapidu restoranis!
    • Lisaks on eraldi auhinnad õpetajatele ja treeneritele - regiooniturniiride esikolmiku õpetajatele vaaterattasõidud, sarjade võitjate õpetajatele VIP MUMM Elamus vaaterattal neljale koos üllatusega ning lisaks loositakse kõikide osalenud õpetajate/treenerite vahel välja veel 10 VIP MUMM elamust vaaterattal!

Juba eelmisel nädalal algasid koolivõistlused pihta, kui Viljandimaal ja Järvamaal toimusid Pallilahingud. Swedbanki abiga said kõik koolid endale uue palli ja iga osaleja Super Skypark´ilt pileti batuudikeskusesse. Vaata tulemusi.

Lisainfo:
Kooliliiga projektijuht – Laura Rogenbaum
Tel: 523 1971
E-mail: laura@volley.ee

Kommenteeri uudist

Vahvate auhindadega Super Skyparki võrkpalli Kooliliiga kutsub osalema!