Kolmapäeval jätkusid mängud eurosarjades. Oliver Venno aitas Istanbuli Galatasaray CEV Cupil poolfinaali, Robert Täht ja Perugia alustasid võiduga Meistrite liiga veerandfinaali. Markkus Keele teekond eurosarjas sai aga lõpu. Ka Eesti koondiste üks endine ja üks praegune peatreener olid väljaku ääres oma võistkondi juhendamas.

CEV Cupil jahtisid kohta poolfinaalis Oliver Venno ja Istanbuli Galatasray ning Markkus Keel ja Aalsti Lindemans.

Venno ning Galatasaray said kordusmängus teisest Türgi klubist Izmiri Arkasest jagu 3:2 (25:19, 25:21, 14:25, 23:25, 19:17) ning tagasid koha poolfinaalis. Avamängus oli eestlase tööandja saanud kirja 3:1 (24:26, 25:23, 25:22, 25:19) võidu. Otsustavas kohtumises tõi sarnaselt mitmetele põhimeestele pärast kolmandat geimi puhkama vahetatud Venno 12 punkti (+10). Galatasaray poolfinaali vastaseks on kas Modena või Ajaccio.

Keele ja Aalsti vastaseks oli veerandfinaalis Novosibirski Lokomotiiv Venemaalt. Avamängus pidi eestlasest sidemängija tööandja vastu võtma 0:3 (25:27, 16:25, 16:25) kaotuse, kolmapäeval tuli samuti tunnistada vastase paremust, tulemuseks 0:3 (12:25, 19:25, 23:25) kaotus. Keel mängis osaliselt ja tõi lisaks sidemängija tööle ka 2 punkti.

Naiste CEV Cupil jõudis poolfinaali Eesti rahvusnaiskonna peatreener Lorenzo Micelli, kelle juhendatava Le Cannet´ naiskonna vastaseks oli veerandfinaalis Minski Minchanka. Avamängu võitis 3:1 Le Cannet, kordusmängus jäädi peale 3:0 (25:13, 25:18, 33:31).

Meistrite liiga

Ainsa eestlasena Meistrite liigas veerandfinaali jõudnud Robert Täht ning tema koduklubi Perugia kohtusid kolmapäeval Novõi Urengoi Fakeliga ja said võõrsil 3:1 (25:23, 25:21, 22:25, 25:21). Täht sekkus episoodiliselt ning skoori ei avanud, Perugia edukaim oli 17 punktiga Aleksandar Atanasijevic. Korduskohutmine toimub Perugias 10. märtsil.

Eesti rahvusmeeskonna endise peatreeneri Gheorghe Cretu juhendatava Kemerovo Kuzbassi vastaseks on Poola klubi Kędzierzyn-Koźle Zaksa. Väga tasavägiselt kulgenud avamängu võitis 3:2 (22:25, 26:24, 17:25, 28:26, 16:14) Zaksa. Kordusmäng toimub 11. märtsil.