26.07.201921:45
U-16 poeglaste Viljandi etapp

Reedel sai Viljandis alguse noorte rannavõrkpalli karikavõistluste viies ehk viimane etapp, kui avapäeval võistlesid kuni 20- ja kuni 16-aastased noored.

Kuni 20-aastaste noormeeste turniiri valitsesid Karmo Saviauk ja Rauno Haidla. Läti duo Martins Auzins ja Gabriels Kokins tuli teiseks ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin kolmandaks. Poodiumilt jäid napilt välja Meris Pärna ja Kirill Balihhin. Üldkokkuvõttes läks esikoht Pärnale ja Balihhinile. Teise koha saavutasid Egor Šarovin ja Marat Islamov ning kolmanda Nikita Shirjaev ja Aleksandr Ruhmanov.

Kuni 20-aastaste neidude turniiril tegid seekord puhta töö Maren Mõrd ja Ragne Rahuoja, kes võtsid hooaja esimese etapivõidu. Teise kohaga järgnesid Johanna Maar ja Maria Säästla ning kolmanda kohaga Grete Raie ja Katariina Vengerfeldt. Sarja kokkuvõttes olid Eesti karikavõistluste edukaimad Maar ja Säästla. Mõrd ja Rahuoja tulid teiseks ning Karolina Kibbermann ja Ave Kuusk kolmandaks.

Kuni 16-aastaste poeglaste arvestuses olid parimad Kaur Tõra ja Egert Roodi, kes võidutsesid ka esimesel etapil Kohilas. Läti võistkond Toms Liepa ja Druvis Bicevskis sai kaela hõbe- ning samuti Läti duo Emils Aboltins ja Roberts Rinkis pronksmedali. Suve kokkuvõttes teenisid esikoha Tõra ja Roodi. Viljandis neljanda kohaga lõpetanud Sander Pärna ja Jan Stog hõivasid teise ning Robin Kahu ja Tõnis Hendrik Tallo kolmanda koha.

Kuni 16-aastaste tütarlaste turniiri võitsid ka avaetapil võidutsenud Elina Lebedeva ja Maria Saaron. Teiseks mängisid ennast lätlannad Justine Kleina ja Liva Vavere ning kolmandaks Sonja Siimson ja Janelle Leenurm. Hooaja kokkuvõttes noppisid esikoha Viljandis viiendad olnud Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson. Poodiumi teisele astmele tõusid Lebedeva ja Saaron ning kolmandale Ronja Lydia Vehmanen ja Marta Tali.

Pildid ja paremusjärjestused on nähtavad alljärgnevalt. Laupäeval võistleb Viljandis U-14 ja pühapäeval U-18 vanuseklass.