15.07.202012:35
  2019. aasta laager

  20.-22.  juulil toimub Viljandis noorte rannavõrkpalli linnalaager, millest on oodatud osa võtma nii poisid kui tüdrukud.

  Viljandi linnalaagri korraldajaks on Viljandi Võrkpalliklubi, treeneriteks on Tauno Lipp, Renate Pikk ja Meelis Kivisild. 

  Laager toimub lastele vanuses 15 ja nooremad (U-16, U-14, U-12), kohtade olemasolul on oodatud ka muus vanuses poisid ja tüdrukud. Eelnev kokkupuude võrkpalliga ei ole primaarne. Laagrisse saab registreeruda SIIN. Registreeruda on võimalik 18. juuli kella 18-ni. Laagrisse võetakse maksimaalselt 60 last.

  Piirmääraks on kuni 60 last, tegevus toimub 2-4 treeneri juhendamisel, eesmärgiks on algteadmiste andmine rannavõrkpallist, rannavõrkpalli spetsiifika tutvustamine ning lõbusa ja sportliku nädala veetmine omavanuste laste seltskonnas. Laagri pikkuseks on 3 päeva, suur rõhk on mängulisel tegevusel rannaliival ja spordipisiku süstimisel lastesse. Lapsed jagatakse gruppidesse vastavalt soole ja rannavõrkpalli oskustele. Treeningud toimuvad hommikustel aegadel, ajavahemikus kella 11-14. Laagri alguses tutvustatakse rannavõrkpalli põhimõtteid ja mängu olemust, tehnilisi ja taktikalisi nüansse. 

  Laagrist osavõtt on vabatahtlik ja omal vastutusel. Laagrilised vastutavad ise, et nad on iseseisvalt läbinud eelneva tervisekontrolli. Soovituslik on omada tervisekindlustust.

  Laagri ülesehitus päevade lõikes:

  1. päev. Rannavõrkpalli tutvustus. Söötude õppimine: ülaltsööt ja altsööt. Erinevad harjutused rannavõrkpalli söötude õppimiseks. Õppemängud rannavõrkpalli söötudega. . Ründelöökide õppimine Erinevad ründelöögid. Õppemängud ründelöögiga. Ründetaktika.

  2. päev. Palling ja pallingu vastuvõtt rannavõrkpallis. Erinevad harjutused rannavõrkpalli pallingu ja pallingu vastuvõtu õppimiseks. Õppemängud rannavõrkpalli söötude, pallingu ja pallingu vastuvõtuga.

  3. päev. Blokeerimine ja kaitsemäng rannavõrkpallis. Erinevad variatsioonid. Bloki ja kaitse koostöö rünnakute tõkestamisel. Kaitsetaktika. Õppemängud. Võistlused ja mängud rannavõrkpalliga.

  Et tegemist on linnalaagriga, siis ei sisaldu selles majutamine ega toitlustamine (ühe päeva kestvus ca 3h). Laagri maksumus lapse kohta on kokku 12 eurot. Kõigile laagris osalejatele laagri lõpus medal ja diplom.


  Lisainfo:
  Tauno Lipp
  Tauno@viljandivk.ee
  +372 51 98 0229

  Kommenteeri uudist

  Viljandis toimub rannavõrkpalli linnalaager poistele ja tüdrukutele