08.01.202017:00

Heategevsusliku spordijalatsite kogumise kampaaniaga „Spordihüpe“ on liitunud Eesti rahvuskoondise mängijad Julija Mõnnakmäe, Kadi ja Liis Kullerkann ning Selver Tallinna meeskonna mängijad Renet Vanker ja Karli Allik. 

Kampaania eesmärk on kokku koguda 1000 paari spordijalatseid, et toetada vähekindlustatud noorte ja suurperede laste sporditeed. "Paralleelselt heategevusele tahame ka tõsta üldist teadlikkust taaskasutusest. Kampaanias võivad osaleda kõik – tippsportlasest harrastajateni, kel on kodus korralikud spordijalatseid, mis ei ole kasutuses ning kes soovivad teha head ja toetada noori," sõnas Traheouse´i tegevjuht Laura Kuldkepp. "Tänaseks on kampaania raames kokku kogutud juba 200 tossupaari ning siinkohal kutsumegi ka kõiki teisi spordiringkondi algatusega liituma!" lausus Kuldkepp.

Kampaania kestab esialgu aprilli lõpuni ja oma panuse saavad anda kõik, kel kodus spordijalatsid kasutust leidmata seisavad ning kel on soov noori aidata.

Kogumiskastid asuvad kõikides Tradehouse’i kauplustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Lisaks on kogumiskastid ka Nõmme Spordikeskuses ja TalTech spordihoones.  

Rohkem infot kampaania kohta siin: https://tradehouse.ee/spordihype

Kommenteeri uudist

Võrkpallurid liitusid heategevusliku „Spordihüppe“ kampaaniaga, liitu Sinagi!