24.07.202019:15
Viienda etapi esikolmik (Foto: Andri Tallo)

Neljapäeval tõmmati Tamula rannas joon alla Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistlustele, kui kavas oli meeste viies etapp. Viimasel etapil mängis kaasa 10 võistkonda.

Plussringist mängisid end poolfinaali Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Miinusringist tulid neile vastu vastavalt Sten Maask ja Janno Järvpõld ning Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Napilt jäid poolfinaalist välja Jarek Jänes ja Sander Punamäe ning Priit Tigane ja Lauri Lehiste.

Poolfinaalis olid edukamad Maask ja Järvpõld ning Hansman ja Tammearu. Kolmanda koha mängu kallutasid enda kasuks Lääne ja Meilus. Finaali alustasid paremini Maask ja Järvpõld, kuid lõpuks suutsid Hansman ja Tammearu õhtuhämaruses lõppenud mängu 2:1 võita. 

Teist aastat järjest tulid sarja üldvõitjateks Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne, kes kindlustasid üldvõidu juba eelviimase etapiga. Sten Maask ja Janno Järvpõld tagasid viimase etapiga teise ning Sander Punamäe ja Jarek Jänes kolmanda koha. 

Viiel etapil osales kokku 32 erinevat koosseisu. Pühapäeval kell 15 toimuvad Tamula rannas Võrumaa meistrivõistlused naistele ja meestele. 2. augustil on kavas veteranide Võrumaa meistrivõistlused ja 6. augustil U18 noorte Võrumaa meistrivõistlused. Lisainfo on leitav SIIN.

 

Viienda etapi lõplik paremusjärjestus:Üldarvestuse esikolmik

1. Hergo Hansman – Siim Tammearu
2. Sten Maask – Janno Järvpõld
3. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
4. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Jarek Jänes – Sander Punamäe
5. Priit Tigane Lauri - Lehiste
7. Martin Lukka – Rasmus Rohumets
7. Aaron Oliver Aaviste – Juhan Püvi
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Mart Mandel – Tanel Peelo

 

Üldkokkuvõtte esikuuik:

1. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne 88p
2. Sten Maask – Janno Järvpõld 62p
3. Jarek Jänes – Sander Punamäe 57p
4. Tõnu Leemet – Reimo Alas 55p
5. Henry Maask – Aleks Mõttus- 46p
6. Priit Tigane – Lauri lehiste 46p

 

 

Kommenteeri uudist

Võrumaa karikavõistlused lõppesid meeste viienda etapiga