23.07.202013:45
Naiste 3. etapp (Foto: Võrumaa Spordiliit)

20. juulil toimus Tamula rannas Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistluste naispaaride viimane etapp, kui kolmandal osavõistlusel mängis kaasa 10 paari. 

Plussringist läksid poolfinaali Annabel Huik ja Kaidi Kattai ning Triin Ojasoo ja Merle Vidder. Miinusringist tulid neile vastu vastavalt Evely Heliste ja Roosmarii Räim ning Reet Alas ja Krista Kotselainen.

Finaali jõudsid Huik ja Kattai ning Alas ja Kotselainen, 3.-4. koha mängus kohtusid Ojasoo ja Vidder ning Heliste ja Räim. Esikohamängus olid paremad Huik ja Kattai, kolmanda koha saavutasid Heliste ja Räim.

Karikasarjas osales kokku 18 paari. 70 punktiga saavutasid esikoha Annabel Huik ja Kaidi Kattai. Kristiina Kopli ja Merlin Müür tulid 42 punktiga teiseks ning Triin Ojasoo ja Merle Vidder 39 punktiga kolmandaks. 

Üldarvestuse parimale noorsportlaste paarile (alla 20-aastased) pani Tradehouse välja eriauhinna ilutoodete kinkekoti näol. Vastava auhinna pälvisid üldarvestuses napilt neljandaks jäänud Kätlin Käpa ja Laura Kaur. Lõplik punktitabel on nähtav SIIN

Sarja esikolmikule pani karikad välja ettevõte Laserdisain, magusad meepurgid Kalveti MESI OÜ, mõnusa šokolaadi Roosiku Südames - šokolaadivabrik ja kohvik ning üllatuse Beautiful Me kehasalong. 

 

Kolmanda etapi lõppjärjestus:

Üldarvestuse esikolmik

1. Annabel Huik/ Kaidi Kattai
2. Reet Alas/ Krista Kotselainen
3. Evely Heliste/ Roosmarii Räim
4. Trin Ojasoo/ Merle Vidder
5. Kätlin Käpa/ Laura Kaur 
5. Kristiina Kopli/ Merlin Müür
7. Haide Haring/ Liis Kranich
7. Kristi Männamets/ Eliise Kohv
9. Liisa Provotorov/ Mari Loorman
9. Marta Tali/ Hanna Provotorov

 

Üldarvestuse esikolmik:
1. Annabel Huik ja Kaidi Kattai 70p
2. Kristiina Kopli ja Merlin Müür 42p
3. Triin Ojasoo ja Merle Vidder 39p

Kommenteeri uudist

Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistlustel selgus naiste esikolmik