Tüdrukud:
I | Kiili Gümnaasium I | ||||||||
Liisi Laus, Merilin Parts, Saskia Leht, Aliise-Marie Tamme ja Iris Mill | |||||||||
õpetaja: | Raigo Tatrik | ||||||||
II | Saku Gümnaasium II | ||||||||
Astrid Bogdanov, Carmen Tiffany Tuisk, Isabel Kärner, Merily Savi, Miia Triin Binsol | |||||||||
ja Maarja Liisa Polman | |||||||||
õpetaja: | Karin Vassil | ||||||||
III | Keila Kool | ||||||||
Marie Helene Eensalu, Maria-Carmen Einverk, Anett Lichtfeldt, Getriin Kaares, | |||||||||
Hanna-Grete Suurvärav ja Birke Mirell Pahapill | |||||||||
õpetaja: | Tiia Tamsalu | ||||||||
4 | Peetri Kool | ||||||||
5 | Saku Gümnaasium I | ||||||||
6 | Vaida Põhikool I | ||||||||
7 | Laulasmaa Kool | ||||||||
8 | Vaida Põhikool II | ||||||||
9 | Oru Põhikool | ||||||||
10 | Jüri Gümnaasium II | ||||||||
11 | Jüri Gümnaasium I | ||||||||
11 | Kiili Gümnaasium II | ||||||||
13 | Aruküla Põhikool | ||||||||
14 | Kiili Gümnaasium IV | ||||||||
15 | Paldiski Põhikool | ||||||||
15 | Paldiski Vene Põhikool | ||||||||
17 | Kuusalu Keskkool | ||||||||
18 | Kiili Gümnaasium III | ||||||||
19 | Raasiku Põhikool |
Poisid:
I | Kiili Gümnaasium I | |||||||
Joosep Vihandi, Mart Salusk, Karmo Varatu, Hendrik Kose, Kaur Tepper ja | ||||||||
Renno Keelmann | ||||||||
õpetaja: | Raigo Tatrik | |||||||
II | Vaida Põhikool | |||||||
Gerrit Lehe, Karl Mitt, Trevon Lepp, Keron Lepp, Daniel Kala, Marten Pähna ja | ||||||||
Karl-Marten Kartau | ||||||||
õpetaja: | Marje Möldre-Vähi | |||||||
III | Kiili Gümnaasium II | |||||||
Patrik Tool, Kaspar Raidma, Ken-Märten Müütnik, Mihkel Loo, Tristan Vaatsep, | ||||||||
Mattias Leiger ja Tristan Kaur Kommussaar | ||||||||
õpetaja: | Raigo Tatrik | |||||||
4 | Peetri Kool | |||||||
5 | Kuusalu Keskkool | |||||||
6 | Raasiku Põhikool | |||||||
7 | Jüri Gümnaasium | |||||||
8 | Loksa Gümnaasium | |||||||
9 | Kiili Gümnaasium III | |||||||
10 | Aruküla Põhikool II | |||||||
11 | Oru Põhikool | |||||||
12 | Kiili Gümnaasium IV | |||||||
13 | Ääsmäe Põhikool | |||||||
14 | Paldiski Põhikool | |||||||
15 | Paldiski Vene Põhikool | |||||||
- | Aruküla Põhikool I | |||||||
Kohtunikud: | Marck Nisu, Rein Viljak, Karol Keelmann, Raigo Tatrik ja Milvert Vaaks | |||||||
Sekretärid: | Saskia Leht, Jon Silver Eerma ja Aliise Plado | |||||||
Peakohtunik: Rein Suppi | ||||||||
Peasekretär: Priit Kiigemägi | ||||||||