Eesti Võrkpalli Veteranide Liiga ja Eesti Meistrivõistluste tulemused 2007.a.
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: N35+
1. Pirita- koosseisus: Evelin Külvi, Inna Tomberg, Anneli Saal, Kaire Sõmer, Triin Haidla, Evely Karvak, Kristiina Tiivel, Helle Luks, Annika Noorkõiv
2. Ülenurme 3. Tartu 4. Datagate
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: N45+
1. Pärnumaa – koosseisus: Ly Rõõmussaar, Tiina Käärmann, Sirje Zahkna, Leena Masing, Ille Helin, Urve Vesik, Marge Siimer, Anne Sillamaa
2. Viljandi
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: N50+
1. E – Service Tallinn – koosseisus: Ellen Liik, Anu Orula, Anu Maar, Marian Peetmaa, Lea Tammist, Ülle Noodla, Riina Simanson, Anu Karavajeva, Sirje Rähmonen
2. Tartu 3. Pärnu 4. Võru
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: M40+
1. Tartu – koosseisus: Kaarel Kollo, Peeter Kessa, Ilmar Margus, Andres Piirimäe, Margus Pärsik, Andres Toode, Olavi Jõesaar, Andres Õkva
2. Eesti Näitused 3. Pärnu 4. Rain
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: M50+
1. Pärnu- koosseisus: Juri Konontsuk, Aarne Kuhlberg, Uno Pill, Andres Liebert, Sergei Aleksejenko, Madis Aua, Kalju Kalda
2. Rewaltes - Tallinn
3. Viljandi 4. Rakvere 5. Pärnu VL 6. Põlva 7. A-Team - Tallinn
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: M55+
1. Rewaltes - Tallinn – koosseisus: Hillar Rohtaru, Tiit Tammaru, Villu Vilberg, Aare Ruubel, Vladimir Kantor, Anatoli Kudrjasov, Vladimir Jakovlev
2. Tartu 3. Järvamaa
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: M60+
1. Tallinn – koosseisus: Kalde Ago, Kalle Kukk, Peet Kall, Oleg Semtsugov, Tiit Koppel, Toomas Münter, Lembit Kähri, Tarvi Uljas
2. Järvamaa 3. Pärnu
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: M65+
1. Tallinn – koosseisus: Heino Tõnismägi, Henn Pärn, Henn Karits, Enn Siim, Nikolai Panfilov, Matti Jaanus, Jaan Arusoo, Pekka Tiidus
2. Pärnu
VVL ja EM 2007.a. meister vanuses: M70+
1. Tallinn – koosseisus: Viktor Indrikson, Enn Asandi, Jüri Kuusk, Valdeko Ruven, Helmut Raamat, Vello Lind, Matti Müürsepp
2. Pärnu – koosseisus: Johannes Agar, Oskar Pettai, Vello Lepmets, Erni Metsal, Enn Rattur, Enn Kangur, Ludvig Tammann, Viktor Kuld, Eino- Jüri Laarmann
VVL 2007.a. Karikavõistluste võitjad vanuses: N45+
1. Lääne – Virumaa – koosseisus: Külliki Koha, Maie Rummel, Lea Vimberg, Kaja Taltsi, Kaja Saarestik, Tiina Teesalu, Õie Malmberg, Viive Lumine
2. Rewaltes (Tallinn)
3. Võru 4. Viljandi 5. Pärnumaa
N50+
1. Tallinn koosseisus: Ellen Liik, Mariann Peetmaa, Riina Simansen, Ülle Noodla,
Anu Maar, Anu Orula, Anu Karavajeva
2. Tartu
M50+
1. Rewaltes (Tallinn) koosseisus: Heldur Loor, Varri Väli, Aare Ruubel, Andres Treksler, Janno Rogenbaum, Mihhail Azarov, Villu Vilberg
2. Tartu 3. Datagate 4. Pärnu 5. A-Team
M55+
1. Tallinn koosseisus: Tiit Tammaru, Aare Ruubel, Anatoli Kudrjašov, Vladimir Kantor, Vladimir Jakovlev, Hillar Rohtaru, Anatoli Terentjev, Villu Vilberg
2. Pärnu 3. Tartu 4. Järvamaa
Rannavolle 2007.a Eesti Meistrivõistluste tulemused:
N40+
1. Unt Eve
2. Kallas Piia
Luks Helle
N45+
1. Koha Küllike
2. Kuklase Marje
3. Lepp Loona
N50+
1. Rõõmussaar Ly
M40+
1. Lillepuu Jaanus
2. Niinemägi Margus
3. Kollo Kaarel
M45+
1. Unt Jaanus
2. Konontsuk, Juri
3. Koha Revo
M50+
1. Pihela Igor
2. Ruubel Aare
Loor Heldur
M55+
1. Kuhlberg, Aarne
2. Villu Vilberg
M60+
1. Filonenko Anatoli
VVL 2007.a.rannavolle 5 etapi kokkuvõte:
Naised üldkokkuvõte:
1. Kuklase Marje 90p
Laur Annely 90p
3. Koha Küllike 80p
4. Kallas Piia 79p
5. Lepp Loona 79p
Rõõmussaar Lii 79p
7. Unt Eve 60p
7. Luks Helle 38p
9. Vengerfeldt Helle 34p
10. Malmberg Õie 29p.
VVL vanuseklasside kaupa 2007.a.
N40+
1. Laur Annely
2. Kallas Piia
3. Unt Eve
N45+
1. Marje Kuklase
2. Küllike Koha
3. Lepp Loona
N50+
1. Rõõmussaar Lii
Mehed üldkokkuvõte:
1. Lillepuu Jaanus 90p
2. Unt Jaanus 90p
3. Ruubel Aare 77p
Loor Heldur 77p
5. Kuhlberg Aarne 72p
Konontsuk Juri 72p
7. Pihela Igor 70p
8.Vilberg Villu 69p
Rogenbaum Janno 69p
10. Koha Revo 68p
11. Raudsepp Lennart 65p
12. Niinemägi Margus 53p
13. Kollo Kaarel 50p
VVL Vanuseklasside kaupa järjestus 2007.a.
M40+
1. Lillepuu Jaanus
2. Raudsepp Lennart
3. Niinemägi Margus
M45+
1. Unt Jaanus
2. Konontsuk Juri
3. Koha Revo
M50+
1. Ruubel Aare
Loor Heldur
3. Pihela Igor
M55+
1. Kuhlberg Aarne
2. Vilberg Villu
M60+
1. Filonenko Anatoli
Eesti Spordiveteranide Liidu Karikavõistlused Võrkpallis 2007.a. N35+ ja M40+ Võrus
Naiskonnad:
I Lääne-Virumaa SVK
Ülle Raud Lea Vimberg Küllike Koha
Ülle Teska Maie Rummel Marika Mäe
II Tallinna SVK
Annika Noorkõiv Inna Tomberg Evelyn Külvi
Helle Luks Kristiina Tiivel Talvi Niiholm
III Tartu SVK
Riina Jaani Liina Thalfeldt Triin Lääne
Anneli Kollo Anneli Liinamäe Merje Vaher
Maaja Tammar Eve Unt
Meeskonnad:
I Tartu SVK Margus Pärsik Peeter Kessa
Toomar Raud Vello Tomson
Ilmar Margus Mart Thalfeldt
II Võru SVK Roman Provotorov Argo Käpa
Roman Berišvili Olavi Ott
Robert Mägi Üllar Horn
Rudolf Kauksi Raivo Hallik
III Lääne-Virumaa SVK Valdur Vool Mihkel Juhkami
Tarmo Talv Tiit Mark
Mait Mäemets Hannes Veski
Aarne Innos
Eesti Spordiveteranide Liidu 40. Spordimängud Paikuse 2007.a.:
Naiskonnad I Grupp:
1. Tallinna SVK - koosseisus: Tatjana Savina, Evelin Külvi, Anneli Laur, Anneli Saal, Reet Sepp, Evelin Lepa, Anu Oidsalu, Leena Masing
2. Pärnu SVK
3. Viljandi SVK
4. Narva SVK 5. Võru SVK 6. Valga SVK 7. Lääne- Virumaa SVK 8. Järvamaa SVK
Naiskonnad II grupp:
1. Lääne – Virumaa SVK
2. Pärnu SVK
3. Tartu SVK
4. Tallinn SVK 5. Võru SVK 6. Rapla SVK 7. Valga SVK 8. Viljandi SVK
9. Ida – Virumaa SVK 10. Harju SVK 11. Narva SVK
Meeskonnad I grupp: ( alates 40 kuni 59.aastat)
1. Tallinn SVK – koosseisus: Jaanus Lillepuu, Margus Niinemägi, Toomas Penu,
Ako Salur, Aare Ruubel, Heldur Loor, Almar Otter, Jaan Prass, Varri Väli
2. Pärnu SVK
3. Tartu SVK
4. Järvamaa SVK 5. Narva SVK 6. Rapla SVK 7. Lääne – Virumaa SVK
8. Ida – Virumaa SVK 9. Võru SVK
Meeskonnad II grupp: ( alates 60+ )
1. Tallinn SVK
2. Järvamaa SVK
3. Pärnu SVK
4. Tartu SVK 5. Viljandi SVK 6. Rapla SVK