EESTI MEESTE I LIIGA MEISTRIVÕISTLUSTE TULEMUSED 2004/2005
Eesti 2004/2005 meistrivõistluste lõplik järjestus, meeste esiliiga:
1. AS Rain
2. Väätsa/Türi
3. VK Tefa/Atlas
4. Audru VK Tõusev
5. TMV/Ülenurme
6. EPMÜ SK
7. Narva SK Energia
8. ESS Pärnu VK II
9. Kadrina/O2
10. TTÜ
11. Saaremaa Aspaasia
12. Liider
13. Caparol
14. SK Aatomik
15. Viljandi SK
16. Audentese SK
17. VK Täht
KOHAMÄNGUD, finaalid:
Meeskond | Meeskond | I mäng | II mäng | III mäng | Kokku |
AS Rain | Väätsa/Türi | 3:0 | 3:0 | - | 2:0 |
KOHAMÄNGUD, 3.-4. koht:
Meeskond | Meeskond | I mäng | II mäng | III mäng | Kokku |
VK Tefa/ Atlas |
Audru VK Tõusev | 2:3 | 3:1 | 3:0 | 2:1 |
PLAY-OFF, poolfinaalid
Meeskond | Meeskond | I mäng | II mäng | III mäng | Kokku | |
1. | AS Rain | VK Tefa/ Atlas |
3:1 | 3:2 | - | 2:0 |
2. | Audru VK Tõusev | Väätsa/Türi | 0:3 | 2:3 | - | 0:2 |
PLAY-OFF, veerandfinaalid
Meeskond | Meeskond | I mäng | II mäng | III mäng | Kokku | |
1. | AS Rain | ESS Pärnu VK II | * | * | - | 2:0 |
2. | Väätsa/Türi | Narva SK Energia | 3:2 | 3:1 | - | 2:0 |
3. | TMV/ Ülenurme | Audru VK Tõusev | 2:3 | 3:0 | 2:3 | 1:2 |
4. | EPMÜ SK | VK Tefa/Atlas | 1:3 | 0:3 | - | 0:2 |
PLAY-OFF, kaheksandikfinaalid
Meeskond | Meeskond | I mäng | II mäng | III mäng | Kokku | |
1. | VK Tefa/ Atlas |
Liider | 3:0 | 3:2 | - | 2:0 |
2. | Narva SK Energia | Saaremaa Aspaasia | 3:1 | 1:3 | 3:0 | 2:1 |
3. | Audru VK Tõusev | TTÜ | 3:2 | 3:2 | - | 2:0 |
4. | Kadrina/O2 | ESS Pärnu VK II |
1:3 | 0:3 | - | 0:2 |
PÕHITURNIIR, II etapp
I alagrupp
Meeskond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Geimide suhe | Punktid | Koht | |
1. | Kadrina O2 | 2:3 0:3 |
0:3 2:3 |
1:3 0:3 |
1:3 1:3 |
3:2 1:3 |
2:3 3:0 |
3:1 1:3 |
20:36 | 17 | 8 | |
2. | VK Tefa/Atlas | 3:2 3:0 |
0:3 0:3 |
0:3 3:2 |
1:3 1:3 |
3:2 2:3 |
3:1 0:3 |
3:1 2:3 |
24:32 | 20 | 5 | |
3. | AS Rain | 3:0 3:2 |
3:0 3:0 |
3:2 3:0 |
1:3 0:3 |
3:0 3:2 |
3:0 3:0 |
1:3 3:0 |
35:15 | 25 | 1 | |
4. | Väätsa/Türi | 3:1 3:0 |
3:0 2:3 |
2:3 0:3 |
3:2 1:3 |
3:2 3:2 |
3:1 2:3 |
3:2 1:3 |
32:28 | 22 | 3 | |
5. | TMV/Ülenurme Vald | 3:1 3:1 |
3:1 3:1 |
3:1 3:0 |
2:3 3:1 |
3:1 3:0 |
1:3 3:1 |
3:1 0:3 |
36:18 | 25 | 2 | |
6. | Audru VK Tõusev | 2:3 3:1 |
2:3 3:2 |
0:3 2:3 |
2:3 2:3 |
1:3 0:3 |
1:3 0:3 |
3:1 3:2 |
24:36 | 18 | 7 | |
7. | EPMÜ SK | 3:2 0:3 |
1:3 3:0 |
0:3 0:3 |
1:3 3:2 |
3:1 1:3 |
3:1 3:0 |
3:1 3:1 |
27:26 | 22 | 4 | |
8. | Narva SK Energia | 1:3 3:1 |
1:3 3:2 |
3:1 0:3 |
2:3 3:1 |
1:3 3:0 |
1:3 2:3 |
1:3 1:3 |
25:32 | 19 | 6 |
II alagrupp
Meeskond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Geim. suhe | Punktid | Koht | |
1. | SK Aatomik | 0:3 0:3 |
0:3 3:1 |
1:3 3:0 |
0:3 3:0 |
3:0 0:3 |
1:3 2:3 |
3:0 1:3 |
3:0 3:0 |
26:28 | 23 | 14 | |
2. | ESS Pärnu VK II | 3:0 3:0 |
3:2 3:1 |
3:2 3:0 |
3:1 3:1 |
3:1 3:2 |
3:0 0:3 |
0:3 3:2 |
3:0 3:1 |
42:19 | 30 | 9 | |
3. | Viljandi SK | 3:0 1:3 |
2:3 1:3 |
3:0 3:1 |
1:3 0:3 |
0:3 1:3 |
1:3 2:3 |
3:0 0:3 |
3:1 3:0 |
27:32 | 22 | 15 | |
4. | Caparol | 3:1 0:3 |
2:3 0:3 |
0:3 1:3 |
3:1 2:3 |
0:3 3:0 |
3:2 3:0 |
3:1 3:2 |
3:0 3:0 |
32:28 | 25 | 13 | |
5. | Saaremaa Aspaasa | 3:0 0:3 |
1:3 1:3 |
3:1 3:0 |
1:3 3:2 |
3:0 1:3 |
3:0 3:0 |
3:1 0:3 |
3:0 3:0 |
34:22 | 26 | 11 | |
6. | TTÜ SK | 0:3 3:0 |
1:3 2:3 |
3:0 3:1 |
3:0 0:3 |
0:3 3:1 |
3:1 3:2 |
3:2 3:2 |
3:0 3:0 |
36:23 | 27 | 10 | |
7. | Liider | 3:1 3:2 |
0:3 3:0 |
3:1 3:2 |
2:3 0:3 |
0:3 0:3 |
1:3 2:3 |
3:0 3:0 |
3:0 3:0 |
32:27 | 25 | 12 | |
8. | Audentese SK | 0:3 3:1 |
3:0 2:3 |
0:3 3:0 |
1:3 2:3 |
1:3 3:0 |
2:3 1:3 |
0:3 0:3 |
3:1 1:3 |
25:35 | 21 | 16 | |
9. | VK Täht | 0:3 0:3 |
0:3 1:3 |
1:3 0:3 |
0:3 0:3 |
0:3 0:3 |
0:3 0:3 |
0:3 0:3 |
1:3 3:1 |
6:46 | 17 | 17 |
PÕHITURNIIR, I etapp
I alagrupp
Meeskond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Geimide suhe | Punktid | Koht | |
1. | Kadrina O2 | 3:0 | 0:3 | 3:0 | 3:1 | 3:0 | 3:0 | 3:1 | 18:5 | 13 | 1/1 | |
2. | ESS Pärnu VK II | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 2:3 | 3:0 | 3:1 | 3:0 | 11:13 | 10 | 5/10 | |
3. | TMV/Ülenurme vald | 3:0 | 3:0 | 2:3 | 3:1 | 3:1 | 3:0 | 2:3 | 19:8 | 12 | 2/5 | |
4. | Audru VK Tõusev | 0:3 | 3:0 | 3:2 | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 3:0 | 15:8 | 12 | 3/6 | |
5. | Narva SK Energia | 1:3 | 3:2 | 1:3 | 3:0 | 0:3 | 3:0 | 3:1 | 14:12 | 11 | 4/8 | |
6. | Saaremaa Aspaasia | 0:3 | 0:3 | 1:3 | 0:3 | 3:0 | 3:1 | 1:3 | 8:16 | 9 | 7/13 | |
7. | VK Täht | 0:3 | 1:3 | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 1:3 | 1:3 | 3:21 | 7 | 8/17 | |
8. | Viljandi SK | 1:3 | 0:3 | 3:2 | 0:3 | 1:3 | 3:1 | 3:1 | 11:16 | 10 | 6/11 |
II alagrupp
Meeskond | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | Geimide suhe | Punktid | Koht | |
1. | Väätsa/Türi | 1:3 | 3:2 | 3:1 | 3:2 | 3:2 | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 19:13 | 14 | 3/4 | |
2. | AS Rain | 3:1 | 3:1 | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 3:2 | 0:3 | 3:0 | 18:10 | 14 | 2/3 | |
3. | Eesti Näitused/ Caparol | 2:3 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 3:1 | 1:3 | 3:2 | 1:3 | 16:20 | 11 | 6/12 | |
4. | TTÜ SK | 1:3 | 3:0 | 2:3 | 1:3 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 2:3 | 15:20 | 10 | 7/14 | |
5. | SK Aatomik | 2:3 | 0:3 | 3:2 | 3:1 | 3:0 | 0:3 | 3:0 | 3:0 | 17:12 | 13 | 5/9 | |
6. | Audentese SK | 2:3 | 0:3 | 1:3 | 2:3 | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 2:3 | 7:24 | 8 | 9/16 | |
7. | VK Tefa/Atlas | 3:0 | 2:3 | 3:1 | 3:2 | 3:0 | 3:0 | 2:3 | 3:0 | 22:9 | 14 | 1/2 | |
8. | EPMÜ SK | 0:3 | 3:0 | 2:3 | 3:1 | 0:3 | 3:0 | 3:2 | 3:0 | 17:12 | 13 | 4/7 | |
9. | Liider | 0:3 | 0:3 | 3:1 | 3:2 | 0:3 | 3:2 | 0:3 | 0:3 | 9:20 | 10 | 8/15 |