ALAGRUPID ON MOODUSTATUD EELMISE AASTA TULEMUSTE JÄRGI. KÕIK UUED TIIMID LISATAKSE LOOSI TEEL USS-SÜSTEEMI LÕPPU. |
||||||
NAISED | A ALAGRUPP | B ALAGRUPP | ||||
1 | Sparta | VK Kramp N1 | ||||
2 | Server | Gerardo's Toys/Neemeco | ||||
3 | Selver Tallinn Aleksander | SK Tats | ||||
4 | VK Kramp N2 | VK Retro | ||||
Kuup. | A ALAGRUPP | B ALAGRUPP | ||||
10.veebr | Sparta | 3:0 | VK Kramp N2 | VK Kramp N1 | 3:1 | VK Retro |
10.veebr | Server | 3:0 | Selver Tallinn Aleksander | Gerardo´s Toys/Neemeco | 2:3 | VK Tats |
17.veebr | VK Kramp N2 | 0:3 | Selver Tallinn Aleksander | VK Retro | 1:3 | VK Tats |
17.veebr | Sparta | 3:0 | Server | VK Kramp N1 | 3:2 | Gerardo´s Toys/Neemeco |
3.märts | Server | 3:1 | VK Kramp N2 | Gerardo´s Toys/Neemeco | 3:0 | VK Retro |
3.märts | Selver Tallinn Aleksander | 0:3 | Sparta | VK Tats | 3:0 | VK Kramp N1 |
ASETUSE MÄÄRAMISEL VÕRRELDAKSE ALAGRUPIS SAMA KOHA SAANUD NAISKONDI. |
||||||
1/4 FINAAL | ||||||
24.märts | SPARTA | 3:0 (26,19,4) | VK Retro | A1 | vs | B4 |
24.märts | Server | 0:3(22,12,13) | Gerardo´s Toys/Neemeco | A2 | vs | B3 |
24.märts | VK Kramp N1 | 3:2(15,-25,-23,22,13) | Selver Aleksander | B2 | vs | A3 |
24.märts | SK Tats | 3:0(11,12,18) | VK Kramp N2 | B1 | vs | A4 |
ALATES POOLFINAALIST KUI KAHE MÄNGU JÄREL ON PUNKTIDE SEIS VÕRDNE, MÄNGITAKSE KOHESELT KULDNE GEIM 15.PUNKTINI. | ||||||
1/2 FINAAL-1 | ||||||
7.apr | Sparta | 3:0 (21; 18; 23) | VK Kramp N1 | A1 vs B4 | vs | B2 vs A3 |
7.apr | Gerardo´s Toys/ Neemeco |
3:2 (22,-20,23,-12,13) | SK Tats | A2 vs B3 | vs | B1 vs A4 |
1/2 FINAAL - 2 | ||||||
28.apr | VK Kramp N1 | 1:3(20,17,-18,19) | Sparta | B2 vs A3 | vs | A1 vs B4 |
28.apr | SK Tats | 3:2 | Gerardo´s Toys/ Neemeco |
B1 vs A4 | vs | A2 vs B3 |
FINAALID | 11.05.2019 | Audentese Spordihall | ||||
III.-IV KOHT | Punktid: | |||||
12:00 | VK Kramp N1 | 1:3 | SK Tats | (15,-24,19,22) | ||
FINAAL | Punktid: | |||||
14:00 | Sparta | 3:2 | Gerardos Toys / Neemeco | (14,23,-14,-17,11) |
ALAGRUPID ON MOODUSTATUD EELMISE AASTA TULEMUSTE JÄRGI. KÕIK UUED TIIMID LISATAKSE LOOSI TEEL USS-SÜSTEEMI LÕPPU. |
|||||||||
MEHED | A ALAGRUPP | B ALAGRUPP | C ALAGRUPP | ||||||
1 | LotusTimber/Neemeco | TalTech/Kiili | VK Valts/E-Service | ||||||
2 | RETRO 2 | Liider/Rae vald | VK Kramp M1 | ||||||
3 | RETRO 1 | VK Kramp M2 | Lival Sport | ||||||
4 | VK SELTSKOND | Sylvester | Plaan B | ||||||
5 | Wilsons | Diletandid | Dream team | ||||||
A - ALAGRUPP | B - ALAGRUPP | C - ALAGRUPP | |||||||
10.veebr | LotusTimber/ Neemeco |
Vaba | TalTech/ Kiili |
Vaba | VK Valts/E-Service | Vaba | |||
10.veebr | RETRO 2 | 3:2 | Wilsons | Liider/Rae vald | 3:1 | Diletandid | VK Kramp M1 | 1:3 | Dream team |
10.veebr | RETRO 1 | 3:1 | VK SELTSKOND | VK Kramp M2 | 3:1 | Sylvester | Lival Sport | 3:2 | Plaan B |
17.veebr | VK SELTSKOND | Vaba | Sylvester | Vaba | Plaan B | Vaba | |||
17.veebr | Wilsons | 3:1 | RETRO 1 | Diletandid | 3:1 | VK Kramp M2 | Dream team | 3:2 | Lival Sport |
17.veebr | LotusTimber/ Neemeco |
3:0 | RETRO 2 | TalTech/ Kiili |
3:0 | Liider/ Rae vald |
VK Valts/E-Service | 3:1 | VK Kramp M1 |
24.veebr | RETRO 2 | Vaba | Liider/ Rae vald |
Vaba | VK Kramp M1 | Vaba | |||
24.veebr | RETRO 1 | 0:3 | LotusTimber/ Neemeco |
VK Kramp M2 | 2:3 | TalTech/ Kiili |
Lival Sport | 1:3 | VK Valts/E-Service |
24.veebr | VK SELTSKOND | 2:3 | Wilsons | Sylvester | 0:3 | Diletandid | Plaan B | 0:3 | Dream team |
3.märts | Wilsons | Vaba | Diletandid | Vaba | Dream team | Vaba | |||
3.märts | LotusTimber/ Neemeco |
3:0 | VK SELTSKOND | TalTech/Kiili | 3:0 | Sylvester | VK Valts/E-Service | 3:1 | Plaan B |
3.märts | RETRO 2 | 2:3 | RETRO 1 | Liider/Rae vald | 3:1 | VK Kramp M2 | VK Kramp M1 | 3:1 | Lival Sport |
10.märts | RETRO 1 | Vaba | VK Kramp M2 | Vaba | Lival Sport | Vaba | |||
10.märts | VK SELTSKOND | vs | RETRO 2 | Sylvester | 0:3 | Liider/Rae vald | Plaan B | 3:1 | VK Kramp M1 |
10.märts | Wilsons | 0:3 | LotusTimber/ Neemeco |
Diletandid | 1:3 | TalTech/ Kiili |
Dream team | 3:0 | VK Valts/E-Service |
PLAY-OFFIKS SAAVAD MEESKONNAD ENDALE ASETUSE VASTAVALT ALAGRUPITURNIIRI TULEMUSTELE. ASETUSE MÄÄRAMISEL VÕRRELDAKSE ALAGRUPIS SAMA KOHA SAANUD MEESKONDI. |
|||||||||
KÕIGEPEALT VÕRRELDAKSE TEENITUD PUNKTE, SEEJÄREL GEIMIDE SUHET. NENDE NÄITAJATE VÕRDUSE KORRAL MÄÄRAB ASETUSE LOOS. |
|||||||||
REITINGU ESIMENE KOHT ON TAGANUD PÄÄSME OTSE 1/4 FINAALI. |
REITING |
|
|
||||||
1/8 FINAAL | 1 |
Lotus/Timber |
|||||||
24.märts |
LotusTimber/Neemeco |
vs | VABA | 1 | vs | VABA | 2 | TalTech/Kiili | |
24.märts | TalTech/Kiili | 3:0 | Sylvester | 2 | vs | 15 | 3 |
Dream Team |
|
24.märts | Dream Team | 3:0 | VK Seltskond | 3 | vs | 14 | 4 | Liider/Rae vald | |
24.märts | Liider/Rae vald | 3:1 | VK Kramp M1 | 4 | vs | 13 | 5 | Valts/E-Service | |
24.märts | Valts/E-Servise | 3:1 | Lival Sport | 5 | vs | 12 | 6 | Diletandid | |
24.märts | Diletandid | 3:2 | Plaan B | 6 | vs | 11 | 7 | Retro 2 | |
24.märts | Retro 2 | 3:2 | VK Kramp M2 | 7 | vs | 10 | 8 | Wilsons | |
24.märts | Wilsons | 3:1 | Retro 1 | 8 | vs | 9 | 9 | Retro 1 | |
10 | VK Kramp M2 | ||||||||
1/4 FINAAL | 11 | Plaan B | |||||||
7.apr | Lotus/Timber Neemeco | 3:1 | WIlsons | 1 või 16 | vs | 8 või 9 | 12 | Lival Sport | |
7.apr | TalTech/Kiili | 3:0 | Retro2 | 2 või 15 | vs | 7 või 10 | 13 | VK Kramp M1 | |
7.apr | Dream Team | 3:1 | Diletandid | 3 või 14 | vs | 11 või 6 | 14 | VK Seltskond | |
7.apr | Liider/Rae Vald | vs | Valts/E-Service | 4 või 13 | vs | 12 või 5 | 15 | Sylvester | |
16 | VABA |
ALATES POOLFINAALIST KUI KAHE MÄNGU JÄREL ON PUNKTIDE SEIS VÕRDNE, MÄNGITAKSE KOHESELT KULDNE GEIM 15.PUNKTINI. |
||||||
1/2 FINAAL - 1 | ||||||
21.apr | Liider/Rae vald | 3:1(17,-23,22,23) | LotusTimber/Neemeco | 4 või 13 - 12 või 5 | vs | 1 või 16 - 8 või 9 |
21.apr | Dream Team | 0:3(...) | TalTech/Kiili | 3 või 14 - 11 või 6 | vs | 2 või 15 - 7 või 10 |
1/2 FINAAL - 2 | ||||||
28.apr | LotusTimber/Neemeco | 3-1(23,-20,21,25)15-9 | Liider/Rae vald | 1 või 16 - 8 või 9 | vs | 4 või 13 - 12 või 5 |
28.apr | TalTech/Kiili | 3:0 (20; 14; 23) | Dream Team | 2 või 15 - 7 või 10 | vs | 3 või 14 - 11 või 6 |
Mehed: | ||||||
FINAALID | 11.05.2019 | Audentese Spordihall | ||||
III.-IV KOHT | Punktid: | |||||
12:00 | Liider/Rae vald | 3:0 | Dream Team | (24,22,19) | ||
FINAAL | Punktid: | |||||
14:00 | LotusTimber/Neemeco | 3:1 | TalTech/Kiili | (23,20,-19,22) |