TÜTARLASTE KOONDIS (1996.a. ja hiljem sünd.)
INFO JA UUDISED 2014
1996.a. ja hiljem sündinud Eesti tütarlaste koondise kandidaatide nimekiri seisuga 26.05.2014, kes on kutsutud üldkehalise ettevalmistuse laagrisse 9.-13. juunil k.a., mis toimub Tallinnas, Audentese SH-s.
1. HANNA-LOORE ÕUNPUU (s.1996, Kohila VK)
2. KRISTIINE MIILEN (s.1996, Viljandi SK)
3. HELEENE HOLLAS (s.1997, Võru SK)
4. LILI VÕRK (s.1996, Saaremaa SK)
5. BRITA SAARE (s.1996, Võru SK)
6. LAURA PARTS (s.1997, Pärnu SK)
7. RENATE PIKK (s.1997, Viljandi SK)
8. LIISA SOOMETS (s.1997, Premium 7/Salva Tartu)
9. JOHANNA RAAMAT (s.1996, Saaremaa SK)
10. GERTU VIDER (s.1996, Tartu SS Kalev)
11. KERTU LAAK (s.1998, Kohila VK)
12. KARMEN REIVIK (s.1997, VK Täht)
13. KADRI KUUSK (s.1998, Tartu SS Kalev)
14. EVE-LIIS TEDER (s.1996, Viljandi SK)
15. JOHANNA VELDRE (s.1996, Rakvere SK)
16. MARILIIS OJA (s.1996, Tartu SS Kalev)
17. HANNA PAJULA (s.1998, VK Täht)
Laagrid toimuvad alljärgnevalt:
16. - 20.06. Käärikul
25. - 27.06. Tallinnas
30.06 - 4.07. Tallinnas
14. - 18.07. Kadrinas
21. - 30.07. Tallinnas
31.07. - 3.08. turniir Soomes
6.08. - 24.08. turniir Tartus, laager ja EM-finaalturniir
Treenerid: Peeter Vahtra, Margit Kööbi, Tarmo Tiits, Riina Kuusk
Palume treeneritel või klubi esindajatel teavitada kõiki nimekirjas äratoodud tütarlapsi.
Juhul kui nimekirja arvatu tervislik seisund või muud põhjused ei luba tal osaleda treeningkogunemistel, palume sellest koheselt teada anda.
..........................................................................................................................................................................................
1996.a.ja hiljem sündinud Eesti tütarlaste koondise kandidaatide nimekiri seisuga 03.02.2014a.
Koondise ettevalmistuse peaeesmärk on EM finaalturniir 2014.a.augustis.
1.HANNA-LOORE ÕUNPUU(s.1996, Kohila VK)
2.KRISTIINE MIILEN (s.1996, Viljandi SK)
3.HELEENE HOLLAS (s.1997, Võru SK)
4.LILI VÕRK (s.1996, Saaremaa SK)
5.BRITA SAARE (s.1996, Võru SK)
6.LAURA PARTS (s.1997, Pärnu SK)
7.RENATE PIKK (s.1997, Viljandi SK)
8.LIISA SOOMETS (s.1997, Premium 7/Salva Tartu)
9.JOHANNA RAAMAT (s.1996, Saaremaa SK)
10.GERTU VIDER (s.1996, Tartu SS Kalev)
11.KERTU LAAK (s.1998, Kohila VK)
12.KARMEN REIVIK (s.1997, VK Täht)
13.KADRI KUUSK (s.1998, Tartu SS Kalev)
14.EVE-LIIS TEDER (s.1996, Viljandi SK)
15.JOHANNA VELDRE (s.1996, Rakvere SK)
16.MARILIIS OJA (s.1996, Tartu SS Kalev)
17.HANNA PAJULA (s.1998, VK Täht)
18.HANNA-LIISA ILVES (s.1998, Võru SK)
19.SILVIA PERTENS (s.1998, Selver Tallinn)
20.KRISTIINA J. LEMETTI (s.1996, Tartu SS Kalev)
21.LOORA ORAV (s.1998, Viljandi SK)
Koondise peatreener PEETER VAHTRA, treenerid MARGIT KÖÖBI ja RIINA KUUSK, ÜKE treener TARMO TIITS.
Esitatud mängijate nimekiri on praegusel hetkel veel avatud ja annab kindlasti võimaluse veel ka nimekirjas mittenimetatud mängijatele.
Lõpliku koondise kandidaatide nimekirja avaldame aprillis 2014.a. pärast U-20 ja U-18 vanuseklassi Eesti meistrivõistlusi.