VVL rannavolle 5.etapp Kohilas 13. augustil
Grupp A
1.Unt,Kollo-Kutilainen, Kotiranta 25-7,-Rogenbaum,Tiidus 25-14
2.Kutilainen,Kotiranta-Rogenbaum,Tiidus 25-23
3.Rogenbaum,Tiidus
Grupp B
1.Palk,Sunduk-Soraluoma,Loponen 25-21,Aavasalu,Putrolainen 25-15,-Vanker,Kusmin 25-19
2.Soraluoma,Loponen-Aavasalu,Putrolainen25-20,-Vanker,Kusmin 25-13
3.Aavasalu,Putrolainen-Vanker,Kusmin 25-17
4.Vanker,Kusmin
Kohad 1.-4.
Unt,Kollo-Soraluoma,Lopanen 25-21
Palk,Sunduk-Kutilainen,Kotiranta 25-23
1.-2.koht Unt,Kollo-Palk,Sunduk 25-16
3.-4.koht Soraluoma,Loponen-Kutilainen,Kotiranta 25-15
Kohad 5.-7.
5.Rogenbaum,Tiidus-Aavasalu,Putrolainen 25-21,Vanker,Kusmin 25-22
6.Aavasalu,Putrolainen-Vanker,Kusmin 25-17
7.Vanker,Kusmin
Kohad vanusegruppidekaupa
40+ 1.Vahar Peep 55p 2.Lichtfeldt Eivo 48p
45+ 1.Palk Urmas 87 p Lähker Allan 42p
55+1.Unt Jaanus 78 p 2.Kuldkepp Emil 58p 3.Tamm Aivar 55p
60+ 1.Pihela Igor 68p 2.Rogenbaum Janno 41 p
70+1.Vanker Heino 59p 2.Filonenko Anatoli 47p
75+ 1.Tiidus Pekka 34p
Kokku võitjad 1.Palk Urmas 87p 2.Unt Jaanus 78 p 3.Pihela Igor 68p
VVL rannavolle 4. etapp 24. juuli 2016 Arukülas
Grupp A
1.Unt,Kuldkepp-Pihela,Sunduk 25-6,-Lähker,Lichtfeldt 25-4,-Tiidus,Kähri 25-17
2.Pihela ,Sunduk-Lähker,Lichtfeldt 25-14,-Tiidus,Kähri 25-18
3.Lähker,Lichtfeldt-Tiidus,Kähri 25-23
4.Tiidus,Kähri
Grupp b
1.Palk,Eluri-Tamm,Vahar 25-19,-Vilberg,Vilberg 25-21,-Filonenko,vanker 25-14
2.Tamm,Vahar-Vilberg,Vilberg 25-15,-Filonenko,Vanker 25-15
3.Vilberg,Vilberg-Filonenko,vanker 25-21
4.Filonenko,Vanker
Kohad 1,-4.
Unt,Kuldkepp-Tamm,Vahar 25-12
Palk,Eluri-Pihela,sunduk 25-23
1.-2.koht
Palk,Eluri-Unt,Kuldkepp 25-23
3.-4.koht
Pihela,sunduk-Tamm,Vahar 25-23
Kohad 5.-8.
Lähker,Lichtfeldt-Filonenko,vanker 25-20
Vilberg,Vilberg-Tiidus,Kähri 25-23
5.-6.koht
Lähker,Lichtfeldt-vilberg,vilberg 25-20
7.-8.koht
Tiidus,Kähri-Filonenko,Vanker 25-18
VVL rannavolle 3. etapp Tartus 10.07.2016
Grupp A
1.Raudsepp,Annus-Rehe,Vaher25-20,-Palk,Tambets 25-19,Lichtfeldt,Lähker 25-14,-Tamm,Vahar 25-9
2.Rehe,Vaher-Palk,Tambets 25-22,-Lichtfeldt,Lähker 25-14,-Tamm,Vahar 25-18
3.Palk,Tambets-Lichtfeldt,Lähker 25-20,-Tamm,Vahar 26-24
4.Lichtfeldt,Lähker-Tamm,Vahar 25-18
5.Tamm,Vahar
Grupp B
1.Unt,Kuldkepp-Pihela,Lucas 25-22,-Rogenbaum,Karro 25-19,-Filonenko,Vanker 25-11
2.Pihela,Lucas-Rogenbaum,Karro 25-22,-Filonenko,Vanker 25-15
3.Rogenbaum,Karro-Filonenko,Vanker 25-19
4.Filonenko,Vanker
Kohad 1.-4.
Raudsepp,Annus-pihela,Lucas 25-23
Unt,Kuldkepp-Rehe,Vaher 25-8
1.-2.koht Unt,Kuldkepp-Raudsepp,Annus 25-16
3.-4.koht Pihela,Lucas-Rehe,Vaher 25-20
Kohad 5.-8.
Palk,Tambets-Filonenko,Vanker 25-16
Lichtfeldt,Lähker-Rogenbaum,Karro 25-18
5.-6.koht Lichtfeldt,Lähker-Palk,Tambets 25-16
7.-8.koht Filonenko,Vanker-Rogenbaum,Karro 25-18
VVL rannavolle 2016 2. etapp Võrus 18.06.2016
Grupp A
1.Raudsepp,Annus-Palk,Pihela 25-22,-Lähker,Lichtfeldt 25-11,-Provatorov,Vaher 25-14
2.Palk,Pihela-Lähker,Lichtfeldt 25-5,Provatorov,Vaher 25-14
3.Lähker,Lichtfeldt-Provatorov,Vaher 25-20
4.Provatorov,vaher
Grupp B
1.Rogenbaum,Sarapuu-Tamm,Vahar 14-25,-Vanker,Filonenko 25-12 3p 39-37 1,054
2.Tamm,Vahar-Vanker,Filonenko 16-25 3p 41-39 1,051
3.Vanker,Filonenko 3p 37-41
Kohad 1.-4
Raudsepp,Annus-Tamm,Vahar 25-17
Pihela,Palk-Rogenbaum,Sarapuu 25-15
1.-2.koht Raudsepp,Annus-Pihela,Palk 26-24
3.-4.koht Rogenbaum,Sarapuu-Tamm,Vahar 25-23
Kohad7.-9.
5.Lähker,Lichtfeldt-Provatorov,Vaher 25-20,Vanker,Filonenko 25-22
6.Provatorov,Vaher-Vanker,Filonenko 26-24
7.Vanker,Filonenko
VVL rannavolle 1. etapi tulemused 5.06.2016
Grupp A
1.Innos,Toming-Unt,Kuldkepp 25-16,-Nuija,Kuusik 25-3
2.Unt,Kuldkepp-Nuija,Kuusik 25-7
3.Nuija,Kuusik
Grupp B
1.Stamm,Täpp-Raudla,Kolpakov 25-13,-Vool,Toming 25-19,-Saar,Lichtfeldt 25-7
2.Raudla,Kolpakov-Vool,Toming 25-20,-Saar,Lichtfeldt 25-22
3.Vool,Toming-Saar,Lichtfeldt 25-13
4.Saar,Lichtfeldt
Grupp C
1.Tamm,Vahar-Filonenko,Vanker 25-21,-Kähri,Tiidus 25-21
2.Filonenko,Vanker-Kähri,Tiidus 25-16
3.Kähri,Tiidus
Grupp D
1.Malmberg,Akel-Pihela,Palk 25-16,-Tammvee,Gluhhenkov 25-8
2.Pihela,Palk-Tammvee,Gluhhenkov 25-14
3.Tammvee,Gluhhenkov
Kohad 1.-8.
Palk,Pihela-Innos,Toming 25-17
Stamm,Täpp-Filonenko,Vanker 25-15
Tamm,Vahar-Raudla,Kolpakov 25-22
Unt,Kuldkepp-Malmberg,Akel 25-17
Kohad 1.-4.
Palk,Pihela-Tamm,Vahar 25-21
Unt,Kuldkepp-Stamm,Täpp 25-16
Kohad 1.-2.
Unt,Kuldkepp-Pihela,Palk 25-23
Kohad 3.-4.
Stamm,Täpp-Tamm,Vahar 26-24
Kohad 5.-8.
Innos,Toming-Raudla,Kolpakov 25-10
Malmberg,Akel-Filonenko,vanker 27-25
Kohad 5.-6.
Innos,Toming-Malmberg,Akel 25-19
Kohad 7.-8.
Filonenko,vanker-Raudla,Kolpakov l.v
Kohad 9.-12.
Vool,Toming-Nuija,Kuusik 25-13
Tammvee,Gluhhenkov-Kähri,Tiidus 25-19
Kohad 9.-10.
Vool,Toming-Tammvee,Gluhhenkov 25-21
Kohad 11.-12.
Kähri,Tiidus-Nuija,Kuusik 25-6
13.Saar,Lichtfeldt