Tallinna Meistrivõistlused võrkpallis 2016

Kõik osalevad võistkonnad saavad eelmise hooaja tulemuste järgi asetuse. Võistkonnad, kes eelmisel hooajal ei osalenud asetatakse loosi teel uss-süsteemi lõppu. Osalejad paigutatakse "uss-süsteemis" kahte alagruppi (A1-B1-B2-A2-A3 ... jne).

4 KIILI SK SC Tempo
5 Intervoll Selver/STEN
6 Selver VK Seltskond
 Alagrupiturniir
Alagruppides mängitakse omavahel vastavalt liiga korraldaja poolt ette antud ajakavale (vt. lõppu). Alagrupiturniiri lõpptähtajaks on 20.märts. Selleks kuupäevaks pidamata mängud arvestatakse mõlemale võistkonnale loobumiskaotuseks (va. juhul kui pole korraldajate eriluba mängu edasilükkamiseks). Mängud toimuvad esimesena toodud võistkonna korraldusel. Mängu korraldaja (koduvõistkond) on kohustatud vähemalt seitse päeva enne vooru lõpptähtaega vastasvõistkonnaga mängu kokkuleppimiseks ühendust võtma. Juhul kui vastastega ühenduse saamine pole võimalik, siis tuleb sellest koheselt teavitada liiga korraldajaid. Juhul kui mängu korraldaja jätab vastastega ühendust võtmata, läheb neile turniiritabelisse 0:3 loobumiskaotus. Juhul, kui võistkonnad pole omavahel suutelised mängu toimumisaega kokku leppima, läheb mõlemale võistkonnale kirja 0:3 loobumiskaotus. Mängu tulemuse peavad mõlemad võistkonnad saatma kolme päeva jooksul e-mailile: robin@volley.ee Skännitud või pildistatud protokoll lisana kaasa.

Punkte alagrupis jagatakse “Itaalia” süsteemis. Mängutulemus seisuga 3:0 või 3:1 annab võitjale 3 punkti,
kaotajale 0 punkti. Tulemus seisuga 3:2 annab võitjale 2 punkti ja kaotajale 1 punkti. Punktide võrdsuse korral
otsustab paremusjärjestuse võitude arv, seejärel vaadeldakse üldist geimide suhet. Kui ka need näitajad on
võrdsed siis omavahelise mängu tulemust.

Play-off
Play-offi pääsevad mõlema alagrupi 4 parimat naiskonda. Play-offiks saavad naiskonnad endale asetuse vastavalt alagrupiturniiri tulemustele. Asetuse määramisel võrreldakse alagrupis sama koha saanud naiskondi. Kõigepealt võrreldakse teenitud punkte, seejärel geimide suhet. Nende näitajate võrduse korral määrab asetuse loos. Koduväljakueelis on tabelis esimesena kirjutatud võistkonnal. Meistrivõistluste finaalturniir (finaal ning pronksimäng) toimub korraldajate läbiviimisel. Finaalturniiri aeg ja koht kinnitatakse Märtsi kuus.

1/4 FINAAL
3.apr Swedbank  3:0  VK Retro
3.apr Neemeco/E-Service 3:0  SC Tempo
3.apr Sparta 3:1  Server
3.apr Peeteri VK 3:0  Kiili SK
ALATES POOLFINAALIST KUI KAHE MÄNGU JÄREL ON GEIMIDE SEIS VÕRDNE, MÄNGITAKSE KOHESELT KULDNE GEIM 15.PUNKTINI.
1/2 FINAAL-1
17.apr Swedbank  1:3 Sparta
17.apr  Neemeco/E-Service  1:3  Peetri VK
1/2 FINAAL - 2
24.apr Sparta  0:3 Swedbank
24.apr  Peetri VK  3:0  Neemeco/E-Service

FINAALID (KUUPÄEV: 07 mai 2016 AUDENTESE SPORDIHALLIS)
NAISED  VÄLJAK:
III.-IV koha mäng Punktid:
12:00  Neemeco/E-Service  2:3  Sparta  (23,-19,18,-24,15)
Finaal Punktid:
14:00  Peetri VK  3:2  Swedbank  (13,-20,23,-21,9)

Võistluste reeglid
Kõik mängud mängitakse rahvusvaheliste võrkpalli võistlusmääruste järgi, parem viiest geimist.

Kohtunikud
Mängu esimese kohtuniku ja protokollija kindlustab (ja vajadusel tasustab) mängule koduvõistkond. Kohustuslik on kasutada vähemalt piirkondliku litsentsiga kohtunikke. Kohtuniku puudumise korral kantakse vastutavale võistkonnale turniiritabelisse 0:3 loobumiskaotus. Mängu protokollimiseks kasutatakse lihtsustatud protokolli (kättesaadav interneti aadressilt:  PROTOKOLL ) ning seetõttu ei pea mängu sekretär omama litsentsi. Mängu alustamisega tunnustavad mõlemad võistkonnad automaatselt antud mängu kohtuniku(e) pädevust.
Finaalturniiri kohtunikud tagavad ja tasustavad liiga korraldajad.

Lisaregistreerimine
Mängijaid saab võistkonda juurde registreerida kuni 20. Märtsini.

Korraldajad
Võistluse korraldamise eest vastutab Tallinna Spordiliit, kontaktisik:
Robin Ristmäe, tel. 55 29 135, e-post: robin@volley.ee

Vaidluste lahendamine
Võimalikud protestid mängude läbiviimise ja tulemuste kohta tuleb esitada kolme päeva jooksul pärast võistluste lõppu kirjalikult Tallinna Spordiliidule. Protesti esitamise korral tuleb tasuda protestilõiv 50 (viiskümmend) eurot Tallinna Spordiliidu arveldusarvele Swedbankis EE762200221026695605.  Protesti rahuldamata jätmise puhul protestilõivu ei tagastata.

Võistkonnad ja kontaktid:

Võistkonna nimi: Esindaja: Telefon: E-mail: Kodusaali nimi ja aadress:
1 Neemeco/E-Service Kersti Rost 56205691 kerstirost@gmail.com Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24
2 Swedbank Inga Parve; Kädi Raud 5212509; 55521900 inga.parve@swedbank.ee; kadi.raud@swedbank.ee Sparta Spordiklubi, Pärnu mnt 139c
3 Server Kärt Peetrimäe 56925354 kart2487@hotmail.com Maksu-jaTolliameti saal, Lõkke tn 5
4 SC Tempo Triin Vilman 56901748 triin@tempo.ee Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24
5 VK Retro Gisela Toomesoo 5286065 giselatoomesoo@gmail.com Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn
6 Selver Aleksandra Mere 56287052 aleksandramere@gmail.com Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
(A. H. Tammsaare tee 145)
7 Sparta Piret Priimägi 5186828 piret.priimagi@topauto.ee Sparta Spordiklubi, Pärnu mnt 139c, Tallinn
8 Peetri VK Ellen Liik 5115363 ellen.liik@gmail.com Peetri kool, Pargi tee 6
9 Intervoll Hristina Šamarina 56849656 hristina.samarina@gmail.com Tallinna Mustamäe Hummanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145
10 VK Seltskond Peeter Simson 56223001 peeter.simson@barona.ee  Lilleküla Gümnaasium,
10619, Kuldnoka 24, 10619 Tallinn
11 KIILI SK MERJE VOLT 5052066 merje.volt@oiltanking.com Kiili SK , Kooli 2, Kiili
12 Selver/STEN Sten Esna 5073878 stenesna@hotmail.com Sparta Spordiklubi, Pärnu mnt 139c, Tallinn

Tallinna MV 2016: meeste süsteem

Süsteem
Kõik osalevad võistkonnad saavad eelmise hooaja tulemuste järgi asetuse. Võistkonnad, kes eelmisel hooajal ei osalenud asetatakse loosi teel uss-süsteemi lõppu. Osalejad paigutatakse "uss-süsteemis" kolme alagruppi (A1-B1-C1-C2-B2-A2 ... jne).

6    Retro DSV

Alagruppides mängitakse omavahel vastavalt liiga korraldaja poolt ette antud ajakavale (vt. kava). Alagrupiturniiri lõpptähtajaks on 20. märts. Selleks kuupäevaks pidamata mängud arvestatakse mõlemale võistkonnale loobumiskaotuseks (va. juhul kui pole korraldajate eriluba mängu edasilükkamiseks). Koduväljakueelis on tabelis esimesena kirjutatud võistkonnal. Mängu korraldaja (koduvõistkond) on kohustatud vähemalt seitse päeva enne vooru lõpptähtaega vastasvõistkonnaga mängu kokkuleppimiseks ühendust võtma. Juhul kui vastastega ühenduse saamine pole võimalik, siis tuleb sellest koheselt teavitada liiga korraldajaid. Juhul kui mängu korraldaja jätab vastastega ühendust võtmata, läheb neile turniiritabelisse 0:3 loobumiskaotus. Juhul, kui võistkonnad pole omavahel suutelised mängu toimumisaega kokku leppima, läheb mõlemale võistkonnale kirja 0:3 loobumiskaotus. Mängu tulemuse peavad mõlemad võistkonnad saatma kolme päeva jooksul e-mailile: robin@volley.ee . Skännitud või pildistatud protokoll lisana kaasa.

kaotajale 0 punkti. Tulemus seisuga 3:2 annab võitjale 2 punkti ja kaotajale 1 punkti. Punktide võrdsuse korral
otsustab paremusjärjestuse võitude arv, seejärel vaadeldakse üldist geimide suhet. Kui ka need näitajad on

Play-off:

Play-offi pääsevad A, B ja C  alagrupi 5 parimat võistkonda ning B -ja C alagrupi parim kuuenda koha võistkond. C -ja B alagrupis arvestatakse reitingu tegemisel võistkondadelt maha viimaseks jäänud võistkonna mängu tulemus. Play-offiks saavad meeskonnad endale asetuse vastavalt alagrupiturniiri tulemustele. Asetuse määramisel võrreldakse alagrupis sama koha saanud meeskondi. Kõigepealt võrreldakse teenitud punkte, seejärel geimide suhet. Nende näitajate võrduse korral määrab asetuse loos. B -ja C alagrupi meeskonna näitajate võrdlemisel arvestatakse maha alagrupis viimaseks jäänud meeskonnaga peetud mängu punktid.

III.-IV koha mäng  Punktid:
12:00  Valts/E-Service 3:2  City Volley (23,-19,13,-21,17)
Finaal  Punktid:
14:00 Tallinna Ülikool 1:3  TTÜ/Kiili (-23,17,11,15)

Koduväljakueelis on tabelis esimesena kirjutatud võistkonnal. Meistrivõistluste finaalturniir (finaal ning pronksimäng) toimub korraldajate läbiviimisel. Finaalturniiri aeg ja koht kinnitatakse märtsi kuus.

Kohtunikud
Mängu esimese kohtuniku ja protokollija kindlustab (ja vajadusel tasustab) mängule koduvõistkond. Kohustuslik on asutada vähemalt piirkondliku litsentsiga kohtunikke. Kohtuniku puudumise korral kantakse vastutavale võistkonnale turniiritabelisse 0:3 loobumiskaotus. Mängu protokollimiseks kasutatakse lihtsustatud protokolli (kättesaadav interneti aadressilt: www.volley.ee) ning seetõttu ei pea mängu sekretär omama litsentsi. Mängu alustamisega tunnustavad mõlemad võistkonnad automaatselt antud mängu kohtuniku(e) pädevust. Finaalturniiri kohtunikud tagavad ja tasustavad liiga korraldajad.

Mängijaid saab võistkonda juurde registreerida kuni 20. märtsini.

Korraldajad
Võistluse korraldamise eest vastutab Tallinna Spordiliit, kontaktisik: Robin Ristmäe, tel. 55 29 135, e-post: robin@volley.ee

Võimalikud protestid mängude läbiviimise ja tulemuste kohta tuleb esitada kolme päeva jooksul pärast võistluste lõppu kirjalikult Tallinna Spordiliidule. Protesti esitamise korral tuleb tasuda protestilõiv 50 (viiskümmend) eurot Tallinna Spordiliidu arveldusarvele Swedbankis EE762200221026695605. Protesti rahuldamata jätmise puhul protestilõivu ei tagastata.