ALAGRUPID ON MOODUSTATUD EELMISE AASTA TULEMUSTE JÄRGI. KÕIK UUED TIIMID LISATAKSE LOOSI TEEL USS-SÜSTEEMI LÕPPU. |
||||||
NAISED | A ALAGRUPP | B ALAGRUPP | ||||
1 | SEB | Sparta | ||||
2 | Neemeco/Gerardo´s Toys | VK Kramp N1 | ||||
3 | Must Mamba | Selver SE | ||||
4 | VK Seltskond | Server | ||||
11.veebr | SEB | 3:0 | VK Seltskond | Sparta | 3:0 | Server |
11.veebr | Neemeco/Gerardo`s Toys | 3:0 | Must Mamba | VK Kramp N1 | 3:0 | Selver SE |
4.märts | VK Seltskond | 3:0 | Must Mamba | Server | 3:0 | Selver SE |
4.märts | SEB | 3:0 | Neemeco/Gerardo`s Toys | Sparta | 3:2 | VK Kramp N1 |
25.märts | Neemeco/Gerardo`s Toys | 3:0 | VK Seltskond | VK Kramp N1 | 3:1 | Server |
25.märts | Must Mamba | 0:3 | SEB | Selver SE | 1:3 | Sparta |
PLAY-OFFIKS SAAVAD NAISKONNAD ENDALE ASETUSE VASTAVALT ALAGRUPITURNIIRI TULEMUSTELE. | ||||||
ASETUSE MÄÄRAMISEL VÕRRELDAKSE ALAGRUPIS SAMA KOHA SAANUD NAISKONDI. | ||||||
1/4 FINAAL | ||||||
8.apr | SEB | 3:1 | Selver SE | A1 | vs | B4 |
8.apr | Neemeco/Gerardos Toys | 3:0 | Server | A2 | vs | B3 |
8.apr | VK Kramp N1 | 3:1 | VK Seltskond | B2 | vs | A3 |
8.apr | Sparta | 3:0 | Must Mamba | B1 | vs | A4 |
ALATES POOLFINAALIST KUI KAHE MÄNGU JÄREL ON GEIMIDE SEIS VÕRDNE, MÄNGITAKSE KOHESELT KULDNE GEIM 15.PUNKTINI. |
||||||
1/2 FINAAL-1 | ||||||
22.apr | SEB | 3:1 | VK Kramp N1 | A1 vs B4 | vs | B2 vs A3 |
22.apr | Neemeco/Gerardo`s Toys | 0:3 | Sparta | A2 vs B3 | vs | B1 vs A4 |
1/2 FINAAL - 2 | ||||||
29.apr | VK Kramp N1 | 3:0 | SEB | B2 vs A3 | vs | A1 vs B4 |
29.apr | Sparta | 3:1 | Neemeco/Gerardo´s Toys | B1 vs A4 | vs | A2 vs B3 |
FINAALID | Audentese Spordihallis 05.05.2018 | |||||
III.-IV KOHT | Punktid: | |||||
12:00 | SEB | 3:0 | Neemeco/Gerardo´s Toys | 25:21, 25:15, 25:13 | ||
FINAAL | Punktid: | |||||
14:00 | VK Kramp N1 | 1:3 | Sparta | 25:17, 18:25, 25:20, 25:22 |
ALAGRUPID ON MOODUSTATUD EELMISE AASTA TULEMUSTE JÄRGI. KÕIK UUED TIIMID LISATAKSE LOOSI
|
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MEHED |
A ALAGRUPP |
B ALAGRUPP |
C ALAGRUPP |
||||||
1 |
TTÜ/Kiili |
Liider/Rae vald |
LotusTimber/Neemeco |
||||||
2 |
DSV |
Lival Sport |
Valts/E-Service |
||||||
3 |
Lennujaam SK |
VK Kramp M1 |
VK Kramp M2 |
||||||
4 |
Türisalu |
RETRO2 |
RETRO1 |
||||||
5 |
Wilsons /Malmerk Klaasium |
Plaan B |
Sylvester |
||||||
6 |
Tefa II |
VK Seltskond |
Tefa I |
||||||
Kuupäev |
|
A |
|
|
B |
|
|
C |
|
11.veebr |
TTÜ/Kiili |
3:0 |
Tefa II |
Liider/Rae Vald |
3:0 |
VK Seltskond |
LotusTimber/ |
3:0 |
Tefa I |
11.veebr |
DSV |
3:1 |
Wilsons |
Lival Sport |
3:1 |
Plaan B |
Valts/E-Service |
3:0 |
Sylvester |
11.veebr |
Lennujaama SK |
3:0 |
Türisalu |
VK Kramp M1 |
3:1 |
RETRO 2 |
VK Kramp M2 |
0:3 |
|
18.veebr |
Tefa II |
3:0 |
Türisalu |
VK Seltskond |
2:3 |
RETRO 2 |
Tefa I |
0:3 |
RETRO 1 |
18.veebr |
Wilsons |
3:0 |
Lennujaama SK |
Plaan B |
2:3 |
VK Kramp M1 |
Sylvester |
1:3 |
VK Kramp M2 |
18.veebr |
TTÜ/Kiili |
3:0 |
DSV |
Liider/Rae Vald |
3:0 |
Lival Sport |
LotusTimber/ |
2:3 |
|
4.märts |
DSV |
3:1 |
Tefa II |
Lival Sport |
3:0 |
VK Seltskond |
Valts/E-Service |
3:1 |
Tefa I |
4.märts |
Lennujaama SK |
1:3 |
TTÜ/Kiili |
VK Kramp M1 |
2:3 |
Liider/Rae Vald |
VK Kramp M2 |
0:3 |
LotusTimber/ |
4.märts |
Türisalu |
0:3 |
Wilsons |
RETRO 2 |
3:1 |
Plaan B |
RETRO 1 |
3:1 |
|
18.märts |
Tefa II |
3:0 |
Wilsons |
VK Seltskond |
0:3 |
Plaan B |
Tefa I |
3:2 |
Sylvester |
18.märts |
TTÜ/Kiili |
3:0 |
Türisalu |
Liider/Rae Vald |
3:0 |
RETRO 2 |
LotusTimber/ |
3:0 |
RETRO 1 |
18.märts |
DSV |
3:1 |
Lennujaama SK |
Lival Sport |
3:2 |
VK Kramp M1 |
Valts/E-Service |
3:0 |
|
25.märts |
Lennujaama SK |
3:1 |
Tefa II |
VK Kramp M1 |
3:0 |
VK Seltskond |
VK Kramp M2 |
3:2 |
Tefa I |
25.märts |
Türisalu |
1:3 |
DSV |
RETRO 2 |
3:0 |
Lival Sport |
RETRO 1 |
2:3 |
Valts/E-Service |
25.märts |
Wilsons |
0:3 |
TTÜ/Kiili |
Plaan B |
0:3 |
Liider/Rae Vald |
Sylvester |
0:3 |
LotusTimber/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PLAY-OFFIKS SAAVAD MEESKONNAD ENDALE ASETUSE VASTAVALT ALAGRUPITURNIIRI TULEMUSTELE. |
|||||||||
KÕIGEPEALT VÕRRELDAKSE TEENITUD PUNKTE, SEEJÄREL GEIMIDE SUHET. |
|||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1/8 FINAAL |
|
|
|
|
|
REITING |
|
||
1.apr |
TTÜ/Kiili |
3:0 |
Sylvester |
|
1 |
TTÜ/Kiili |
|
||
1.apr |
Liider/Rae vald |
3:1 |
Tefa 1 |
|
2 |
Liider/Rae Vald |
|
||
1.apr |
Valts/E-Service |
3:1 |
Wilson/malmerk Klaasium |
|
3 |
Valts/E-Service |
|
||
1.apr |
Lotus Timber Neemeco |
3:0 |
Plaan B |
|
4 |
Lotus/Timber Neemeco |
|
||
1.apr |
DSV |
3:1 |
VK Kramp M2 |
|
5 |
DSV |
|
||
1.apr |
VK Kramp M1 |
3:2 |
Lennujaam SK |
|
6 |
VK Kramp M1 |
|
||
1.apr |
Retro 1 |
1:3 |
Tefa 2 |
|
|
7 |
Retro 1 |
|
|
1.apr |
Lival Sport |
0:3 |
Retro 2 |
|
|
8 |
Lival Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Retro 2 |
|
1/4 FINAAL |
|
|
|
|
|
10 |
Tefa 2 |
|
|
8.apr |
TTÜ/Kiili |
3:0 |
Retro2 |
1 või 16 |
vs |
8 või 9 |
11 |
Lennujaam SK |
|
8.apr |
Liider/Rae vald |
1:3 |
Tefa2 |
2 või 15 |
vs |
7 või 10 |
12 |
VK Kramp M2 |
|
8.apr |
Valts/E-Service |
3:2 |
VK Kramp M1 |
3 või 14 |
vs |
11 või 6 |
13 |
Plaan B |
|
8.apr |
Lotus Timber/Neemeco |
3:0 |
DSV |
4 või 13 |
vs |
12 või 5 |
14 |
Wilson/malmerk Klaasium |
|
ALATES POOLFINAALIST KUI KAHE MÄNGU JÄREL ON GEIMIDE |
15 |
Tefa 1 |
|
||||||
SEIS VÕRDNE, MÄNGITAKSE KOHESELT KULDNE GEIM 15.p-ni |
16 |
Sylvester |
|
||||||
1/2 FINAAL - 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.apr |
TTÜ/Kiili |
0:3 |
Lotus Timber/Neemeco |
1või16-8või9 |
vs |
4või13-12või5 |
|
|
|
22.apr |
Tefa 2 |
3:0 |
Valts/E-Service |
2või15-7või10 |
vs |
3või14-11või6 |
|
|
|
1/2 FINAAL - 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.apr |
Lotus Timber/Neemeco |
3:1 |
TTÜ/Kiili |
4või13-12või5 |
vs |
1või16-8või9 |
|
|
|
29.apr |
Valts/E-Service |
2:3 |
Tefa 2 |
3või14-11või6 |
vs |
2või15-7või10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FINAALID |
|
Audentese Spordihall 05.05.2018 |
|
|
|||||
III.-IV KOHT |
Punktid: |
|
|
|
|
|
|||
12:00 |
TTÜ/Kiili |
3:0 |
Valts/E-Service |
25:18, 25:16, 25:17 |
|
|
|||
FINAAL |
Punktid: |
|
|
|
|
|
|||
14:00 |
Lotus/Timber/Neemeco |
3:1 |
Tefa 2 |
17:25, 26:24, 21:21, 25:15 |
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|